Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a menzesz, de lehetek...

Megjött a menzesz, de lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szedek Inofolic port, C és D vitamint! 1 éve szeretnénk babát, de nem jött össze! Az orvos azt mondta, hogy minden rendben! Nem volt semmi tünetem sem a menzeszem előtt, közbe és utána sem! De fura az alhasam, mintha nőtt volna illetve fáradékony vagyok! Tesztet még nem csináltam! Létezhet menzesz terhesség alatt? Sokat hallottam már, hogy van aki menzeszelt és 16 hetes volt, mikor megtudta, hogy terhes, mindenféle tünet nélkül! Mikor érdemes tesztet csinálni? Dokihoz még 3hét mire megyek!
2019. máj. 8. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy itt nem lehet olyan matricát küldeni, mint a Messengerben, mikor a fekete cica veri az asztalba a fejét...
2019. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka de persze előfordul.

Az a legjobb ha holnap veszel egy tesztet a biztonság kedvéért. De azért elég kicsi az esély rá hogy baba legyen. De kívánom hogy minél hamarabb anya legyél!

2019. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1# egyet értek 😂🔫

Elhiszem hogy nagyon szeretnél babát és kívánom hogy meg tudd milyen jó is anyának lenni! De azért észnél legyél már..

2019. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!