Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mirena spirál levétele utáni...

Mirena spirál levétele utáni teherbeesés? Többi lent.

Figyelt kérdés
50 napja vette le a dokim a spirált.. Azóta nem jött meg, voltam dokinál mivel régebben volt cisztám és hasonló görcseim voltak mint akkor de se ciszta se baba se mensi. Ki mikor állt helyre a spirál után?

2019. máj. 10. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Mirena mellett is menstruáltam szabályos 25 napos ciklussal, mint mindig. A spirál levétele után is megjött rendesen időre, és a rákövetkező hónapban teherbe is estem.
2019. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is menstrualtam mirena mellett, a szabalyos 28 napos ciklusom megmaradt, csak rovid, 3 napos gyenge mensim volt, ez valtozott mellette.

Levetel utan ugyanugy megjott idore, ahogy vartam.

Majusban vettek le es augusztus vegen lettem terhes, de addig mi vedekeztunk is maskepp, szoval nincs koze a spiralhoz.


Te nem is mensiztel mellette? Lehet, hogy akkor megis mas miatt maradt el.

2019. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mensiztem mellette csak gyengébben. Nem tudom mitől van most ez. De a dokim is nagyon fél vállról vett ami nagyon zavart..
2019. máj. 10. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!