Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Április 24. -én volt ovum....

Április 24. -én volt ovum. Van egy halványka pozitiv intimed tesztem, kb 2 napja késik most viszont úgy görcsölök mintha mindjárt megjönne? Van itt hasonló sorstársam?

Figyelt kérdés

Friss kismamák,akiknek ugyanezek a tüneteik mennyire erősek ezek a mensiszerű görcsök?

Kezdem azt hinni hogy a halvány pozi tesztem negativ lesz estére(akkor tervezek egy CB digitálisat csinálni)


2019. máj. 10. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia èn is görcsöltem elèg sokàig, rohamtam ki mindig a wc re hogy most jött meg tuti,de nem :)
2019. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,én is folyamat ezt érzem. De ezek a görcsök nem olyan múló pár perces görcsök,hanem kb mióta meg kellett volna jönni egész nap érzem. Nem elviselhetetlen azért de érzem mindig. Olyan fura fájó-nyomó-szúró érzés egyben..
2019. máj. 10. 12:11
 3/8 A kérdező kommentje:

Paff...épp csak leirtam az iménti választ elmentem wc-re és megjött :((

Már 1 éve probálkozunk...lehet el kellene engednem. :(

2019. máj. 10. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
varj meg azert, nem biztos, hogy nem lesz baba. Ismeteld meg a tesztet, ha erosodik, gyorsan doki.
2019. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Èn szerdàn csinàltam tesztet, de erős pozi lett, viszont èn is nèha ùgy èreztem mintha megjönne..de aztàn semmi, a görcsök kb. tegnap kezdtek el mùlni. Biztos megjött? Nem csak pecsètelès?
2019. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajna szerintem biztos. Rendes mennyiségű és szinű vérzésnek tűnik :(
2019. máj. 10. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez kémiai volt.Nekem is volt októberben.Meg volt már két vetélésem.És sajnos most is ugyanebben a cipőben járok.Van 3 halvány tesztem,a hasam fáj...valószínű nekem is meg fog jönni. :((
2019. máj. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia. Reménykedünk hogy nem igy lesz. Az a baj hogy nekem sem egy volt halvány hanem több is,előtte pár nappal a pregnasens nevű is halvány volt. Már gondolhattam volna hogy valami nem stimmel mert nem erősödött.

De talán ebben a hónapban majd....


Írd meg mi újság veked!! Drukkolok hogy neked össze jöjjön. :)

2019. máj. 16. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!