Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki próbálta befolyásolni a...

Aki próbálta befolyásolni a leendő baba nemét, volt olyan, ami bevált? (3 fiam van, szeretnénk kislányt is )

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
2019. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Egyik ismerősömnek két lány után lesz most kisfia, ovuláció előtt szódabikarbónás vízben fürdött és öblítette a hüvelyét kicsit,nem tudni hogy ez segített e,de mást nem próbáltak így szerintem lehet ehhez köze :)
2019. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem direkt volt, csak így jött ki, de nekünk bejött az, amit Czeizel állított az időzítésről. Ovu előtt 3-4 nappal lány lett. Ovu előtt 2 nappal viszont már fiút hoztunk össze, úgyhogy ha az időzítéssel próbálkozol, ilyen közel már nem ajánlom :D
2019. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Azt ugye tudjátok,hogy a baba neme nem a nőn múlik?
2019. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Igaz, hogy a férfi adja a döntő kromoszómát, de a nőn is múlik valamilyen szinten, hiszen a környezetet ő biztosítja. Ha olyan közeget biztosít, ami jobban kedvez az y kromoszómát hordozó spermiumoknak, akkor növelte annak esélyét, hogy fia legyen.
2019. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
4: és a spermiumok tulajdonságairól olvastál már? Mert emiatt számít az időzítés (már ha igaz), nem azért, mert a nőn múlik.
2019. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
A czeizel módszer nem hülyeség. Van tudományos alapja. Olvass utána. Persze ez nem biztosíték, akarni lehet akármikor csak nem mindegy mekkora eséllyel
2019. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy az időzítéssel lehet befolyásolni, pont azért mert a férfin múlik főként. Fél éve figyelem, hogy tudjam pontosan az ovumat, illetve az előtte 3.-4. napot :D

Az irrigálásról is olvastam, tudom, hogy a kislánynak a savas környezet segít :)

Köszönöm annak, aki saját tapasztalatot írt!

2019. máj. 14. 10:52
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem egy ismerősöm van, akik 1 héten keresztül a tüszőrepedes hetében együtt voltak es kislányuk lett. Úgyhogy számomra az az elmélet is borult miszerint 3-4 nappal ovuláció előtt kell együtt lenni.
2019. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkét gyereknél bejött az időzítéses módszer. 1 fiú - 1 lány. :)
2019. máj. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!