Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lerágott csont. SEGÍTSÉG! :D...

Lerágott csont. SEGÍTSÉG! :D Szabályos 28 napos ciklusnál lehetséges, hogy nem a 14. ,15. napon van ovulációm?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban eldöntöttük,hogy egy család leszünk. :) Szabályos 28 napos ciklusaim vannak.Az utolsó menstruációm május 1-jén kezdődött,kb 4-5 napos volt.Tehát a nagy könyv szerint 14.,15. lenne az ovulàcióm.Ma csináltam 2 tesztet,egyiket reggel,másikat délután.A reggeli teszt szerint ma van,a délutáni teszt szerint ma nincs ovulációm.Lehetséges,hogy ebben a hónapban már ovuláltam,és a reggeli tesztnél még érzékelte a teszt?Bogozzuk már ki,hogy mi lehet a baj?A teszt,vagy lehet nekem a 28 napis ciklusok ellenére előbb volt ovulációm?Has szurka intenzív, és kemèny cici is már meg van! :) Ezeket a jelzéseket szoktam obunak venni.Egyébként a hónapban együtt voltunk 6,8,9,12 ès 13-án is.

#ovulációs teszt #ovuláció #teherbe esés hasszurkálás #ovulàció tünete #teherbeesés ovulációs teszttel
2019. máj. 14. 18:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Te is ovu-teszt segítségével állapítottad meg?
2019. máj. 16. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!