Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tri regol utáni teherbe esés?

Tri regol utáni teherbe esés?

Figyelt kérdés
8 évig szedtem tri-regol-t, gyerek vállalás miatt most abbahagytam. A tablettával semmi gondom nem volt, az első tabletta mentes időszak után időben meg is jött a menstruációm, de csak 3 napig tartott. Kinek mennyi idő alatt állt vissza és fogamzásgátló elhagyása után mennyi idő múlva sikerült teherbe esni?
2019. máj. 15. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3hónap :)
2019. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 10-12 évig szedtem. Miután abbahagytam az első hónapban még nem sikerült, de a következő hónapban már terhes voltam. :)
2019. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azért voltam kíváncsi, mert sokan arról számolnak be, hogy ennyi idő alatt annyira elvékonyodik a méhnyálkahártya, hogy nincs esély arra, hogy megtapadjon. Örülök, hogy nektek ilyen hamar sikerült :-)
2019. máj. 15. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

9 év tri regol utáni 6. hónapban estem teherbe, úgy, hogy az első 3 gyógyszer utáni hónapban nem próbálkoztunk.

Eleinte 28napra jött meg ugyan úgy, majd a 3. ciklus után beállt 26 napra a menstuációm.

2019. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7 év szedés után 3 hó alatt visszaállt a ciklus addig még védekeztünk. Majd a 2. Próbákozós hónapban sikerült.
2019. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!