Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három nap múlva (nem) kellene...

Három nap múlva (nem) kellene megjonnie, de már nagyon kíváncsi vagyok. Korai?

Figyelt kérdés
Szóval három nap múlva esedékes a menzeszem, szabályos, 29 napos ciklusaim vannak. Már pár hónapja próbálkozunk a babával és az lenne a kérdésem, hogy ha reggel csinálnék egy tesztet, az már kimutatna, ha terhes vagyok? Tudom, három nap nem a világ, ki lehetne bírni már addig, de annyira kíváncsi vagyok már.

2019. máj. 16. 04:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De szerintem volt értelme tesztelni. Így legalább már most felkészültem arra, hogy nem vagyok terhes. Ha valami csoda folytán pár nap múlva pozitív lesz, akkor pedig egy jó kis meglepi lesz ez mindenkinek.
2019. máj. 16. 12:10
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Na, ez az, aminek semmi értelme nem volt.

Én átlag 24-25 napos ciklusok mellett kivártam a leghosszabb ciklusomat, ami 30 napos volt, így a 31. napon teszteltem annak idején. Egyértelmű pozitív volt mindenféle kétség nélkül!

Neked még bőven lehetnek kétségeid, éppen ezért nem volt értelme. Ilyen korán egy rövid ciklussal rendelkező nőnél mutathat már pozitívat a teszt, ha terhes, nem nálad, akinek az átlagoshoz képest még 1 nappal hosszabb is a ciklusod. Persze ez koránt sem jelenti azt, hogy terhes vagy, de azt sem hogy nem. Ezért nem volt értelme.

2019. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%

Úgy imádom hogy mindenki annyira okos és tudja osztani mindenféle témában az észt, mintha muszáj lenne... Mert pont erre van szükség, ugye?



Kedves kérdező!

A teszttől is függ hogy mennyire érzékeny, de a legbiztosabb, ha már késik a menszi. Most még bármi lehet.

A lényeg, hogy ne csüggedj, ne add fel! :) ha nem most, akkor majd legközelebb

2019. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

12-es. De, megérte megcsinalni!

Utolsó, köszönöm a kedves szavakat és a biztatast!

2019. máj. 16. 23:35
 15/21 anonim ***** válasza:
Másodszor vagyok terhes, mind a kétszer negatív volt a tesztem a nem vart napján (28 napis ciklus), 4-5 napopal később meg pozitív. A peteérés függvénye. Én érzem, így tudom, hogy mikor van. Csináltam tesztet a nem vart napján, nem lepődtem meg a negatív teszten. A peteéréshez hozzáadtam 14 napot és ott teszteltem, akkor mar pozit.
2019. máj. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is pozitív lesz, ha majd a rendes időben tesztelek. Kíváncsi vagyok. És persze bizakodok.
2019. máj. 17. 15:27
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Úgy bírom, hogy valaki mindig feltesz itt egy ilyen kérdést és nem tetszik neki, vagy egyeseknek, hogy valaki őszintén megmondja a véleményét, ami nem egyezik az övével, akkor le kell hurrogni. A kérdező feltette a kérdést, hogy korai volt? Igen, az volt. Ez az én véleményem. Attól, hogy valakinek ez nem tetszik, attól még az igazságon nem változtat...De akkor legközelebb tessék pontosítani. Korai volt tesztet csinálni? Csak olyanok válaszoljanak, akik szerint nem. Bár akkor meg mi értelme a kérdésnek?...
2019. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Korai volt, már tudom. Én nem hurrogtam le senkit. Szép és nyugodt estét neked 😉!
2019. máj. 17. 19:21
 19/21 A kérdező kommentje:
Ma reggel is teszteltem, szintén negatív. Szerintem ez a hónap akkor kuka ☹️.
2019. máj. 18. 07:22
 20/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Végül mi lett Veled?

2019. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!