Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel lehet a sperma minöseget...

Mivel lehet a sperma minöseget javitani?

Figyelt kérdés
Andrologusnal voltunk, azt allapitotta meg, hogy nem mozgekony a nagy resze. A spermaszam jo. De nem adott semmit. Nem dohanyzunk, sok gyümölcsöt eszünk, megsincs baba. Järt mär valaki hasonlo cipöben?
2008. nov. 11. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van a forvereres termékek között a Multi Maca. Én ezt ismerem. Nőknek és férfiaknak is ajánlott szedni!
2008. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy az andrológus nem reagált semmit. Nem tudom, hogy magánrendelésen voltatok-e, vagy sztk-ban, mert ha sztk-ban, akkor feltétlenül ajánlom a magánrendelést. Sajnos ez ma Magyarországon általában így működik.

A spermaminőség romlásának egy csomó oka lehet, amelyet minimálisan is ki kellene vizsgálnia egy andrológusnak pl. hormonszint nézésével, ill. egyéb vizsgálatokkal.

Nem tudom, hogy nem látszik-e pl. kívülről herevisszér a herezacskón, mert ha igen, nagy valószínűséggel ez lehet az oka a lassulásnak. Ha kívülről nem is látszik, bent is lehet herevisszér, tehát meg kellene vizsgálni (UH), hogy mi van bent...

Szóval ne bízzatok az ilyen természetes, dokinélküli javítómódszerekben, mert lehet, hogy sokáig kell várnotok, pedig egy egyszerű kis műtéttel megoldható lenne a probléma.

2008. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
megvizsgalta a doki a ferjemet, es semmi külsö okot nem talalt, a fruktoz ertek volt alacsony ezert gyümölcsozunk minden nap. Hormont akart adni testosteront, de külföldön ennek megfizethetetlenül magas az ara, M.o-n nem jarunk leszünk egyhamar. Es ezt is csak meg lehetne probalni, hatha segit...de több havi hormonkezeles, meregdraga szerrel, es meg a siker sem garantalt... hät nem tudom
2008. nov. 11. 22:51
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kulfoldon elunk, fejremnel is ez a baj, mint nalatok, sot meg a spermaszam is alacsony. Neki a tesztoszteron szintje volt alacsony es egy 3 honapos kurat adott neki a doki, ami 1500 Euroba kerult volna. Majdnem lefordultunk a szekrol. Aztan amikor mondtuk neki, hogy adja meg a pontos nevet a kuranak, mert tudnank olcsobban v.Svajcbol v.Ausztriabol, rogton adott egy masikat, amiert szinte nem is kellett fizetni. Probald megszerezni a gyogyszer nevet es mashol erdeklodni, hogy mennyibe kerulne! Amugy mi mar 2 eve probalkozunk,oruletes a varakozas!
2008. nov. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ugy olvastam jo a closti is férfiaknak, ez is javitja a spermákat, és fürgébbé, elevenebbé teszi őket! Ezt csak nődoki irja fel! Leheth. egy próbát megér! Kárt nem tesz benne, csak javitja!

Utolsótól pedig szeretném megkérdezni, hogy sikerült e vmi a 3 havi kura óta? Mert mi is ebben a cipőben járunk, és szeretnék tudni ereményt! MI a neve a gyógyszereteknek? Köszi

2008. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A 3 honapos injekcio kura augusztusban jart le, ezutan varni kell 3 honapot az ujabb spermavizsgalatra, ami majd decemberben lesz. Eddig sajnos nem maradtam terhes, de probalkozunk. Nagyon jo lett volna, ha mar dec.-ben nem kellene visszamenni. 4 nap van meg, hogy ne jojjon meg. Az inj. neve:Menogon.
2008. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm Nektek a gyors välaszokat!!!! megprobaljuk megszerezni, vagy a nöorvostol feliratom a clostit, szep estet mindenkinek!
2008. nov. 12. 19:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Itt Magyarországon a férjemnek az andrológus alacsony tesztoszteron szintre NEBIDO nevű injekciót írt fel. Nyilatkozni a hatásról egyelőre nem tudok, még csak 3,5 hete dolgozik az anyag. 2600 Ft-ba került, egyébként 26 ezer TB-támogatás nélkül. Ha van esetleg orvosismerősötök Mo-n, aki fel tudná íratni szakorvossal, ezt érdemes lenne megpróbálni, mégha TB-nélkül kapnátok, akkor is olcsón úsznátok meg...

A második válaszoló voltam újra.

Reméljük a legjobbakat!!!

2008. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, és ezt egyszer kell beadni, 3 hónapig hat, majd mégegyszer felíratni és beadni, s még 3 hónap után megismételni a vizsgálatokat! Bocsi, ez lemaradt!
2008. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
tehät akkor ne is remenykedjünk abban, hogy magatol rendbe jön? Tudom, buta kerdes, de olyan egeszsegesek vagyunk egyebkent
2008. nov. 13. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!