Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van sperma herevisszér műtét...

Van sperma herevisszér műtét után? Érinti a spermák minőségét a műtét?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem csesztek semmit el a műtétnél, akkor nincs ott semmi gond!

Kriszti

2008. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen műtétem, a minőségét nem tudom, hogy érinti-e, nem próbáltam, hogy egészséges gyermeket tudok e nemzeni, a mennyisége nem csökkent.
2008. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a sperma nem a here erében termelődik.....tehát elvileg ha rendesen megcsinálják nem lehet gond....az ér a here szövetének tápanyag ellátásáért felelős...anélkül metg nincs élő sperma...
2008. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen műtétem.A bal golyóm kétszer akkora lett mint amit nem műtöttek és mindig fáj,érzékeny.Urológus szerint nincs semmi bajom csak szimulálok vagy egyszerüen beképzelem.A "kilövésem" kb fele mennyiség vagy még annyi semmint mütét előtt.Tegyük hozzá,hogy cigizek is rendesen és lehet az is csökkenti a mennyiséget.Talán meg kéne kérdezni Dr.Szalai Krisztiánt.Ő szokott ilyen jellegü kérdésekre a legértelmesebb válaszokat adni.Ide elég gyakran ír de van neki honlapja is.
2008. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!