Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Nagyon halvány (talán) pozitív teszt utáni nap kevés világosbarna, talán sötétrózsaszín folyás jelentkezik. Lehet ebből még baba?

máj. 16. 23:26  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem lett. Iszonyú halvány tesztem volt akkor, 10. dpo-n történt. De csak egy egyszeri, halvány barna, vizes, viszonylag nagy mennyiégű "löket" volt, se előtte, se utána semmi. Gondolom ez a bizonyos beágyazódási verzés lehetett, amiről előtte azt hittem, városi legenda, mert az elaő terhességemnél nem volt ilyen.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 17. 00:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi a választ! Megyek tesztelni:D

# 2/6Időpont máj. 17. 06:35 Privát üzenet
Mi lett :)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 17. 06:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Negativ egy 10 es teszttel. Viszont nem folyik semmi es a tegnap kb 1 csepp barna volt. Nem értem:( ki kellene már mutatnia a tesztnek ugye ha beágyazódásos vérzés lett volna?

# 4/6Időpont máj. 17. 06:52 Privát üzenet

Beágyazódás előtt szerintetek hogyan mutatná ki a teszt?😂🙈

Beágyazódss UTÀN!!! tud már akárnit is mutatni,de még onnan is idő.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 17. 08:17 Privát üzenet
Nem feltétlen kell még kimutatnia akkor sem, ha az volt. Bar a 10es teszt nekem mutatta, de nem egyformán termeljük a hcg-t. Tesztelj 2naponta, ha nem jön meg.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 17. 09:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Intimed teszt! Ez halvány pozitív?
38. ciklusnap, de mensi sehol! A tesztek halvány pozitívak! Volt valaki ilyen helyzetben? A többi lent!
Világosbarna hajra halvány narancssárgás vörös ombre hogy mutatna? Képeket küldjetek már légyszi
Kb.5 hetes terhesen, nincs barna sem véres stb folyásom, de a wc papiron néha ha megtörlöm magam a fehér váladékban nagyon halvány világosbarna elszíneződés van. Normális ez?
4 napja késik, volt egy negatív tesztem és ma reggel egy halvány pozitív. Remélem baba van, de most vettem észre, hogy egy 2 Ft-os nagyságú, világosbarna pecsét van a...
Ha fogamzasgatlo abbahagyasa utan elsohonapba nemjott meg a menzeszem, csak halvany rozsaszin folyas volt eggy napig, es negy napig vilagosbarna! Ez volt multhonapba! Normalis?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!