Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

38. ciklusnap, de mensi sehol! A tesztek halvány pozitívak! Volt valaki ilyen helyzetben? A többi lent!

Április 7.-én volt meg utóljára 20.-án voltunk együtt, 4.-én kellett volna megjönnie, de semmi nem történt! 3.-a óta folyamatosan halvány pozitív tesztjeim vannak, hol halványabb, hol egy kicsivel erősebbek! A beágyazódást éreztem, mert a nemvárt előtt 1,5 napig görcsöltem! Valaki volt már ilyen helyzetben? És ha igen, mi lett a vége!? Orvoshoz 2 hét múlva van időpontom! A normál terhes tüneteken kívül, nincs más tünet! Köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: késés, pozitív tesztek

máj. 14. 14:53  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Most terhes akarsz lenni vagy menstruálni akarsz?

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont máj. 14. 15:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerinted, ha nemvártat írok, akkor melyik a helyes válasz? :)

# 2/13Időpont máj. 14. 15:04 Privát üzenet

Méhen kívüli vagy ciszta esetében simán előfordulhat ilyesmi.

Mondjuk jó lenne látni is a teszteket, nem csak vakon véleményt írni.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont máj. 14. 15:07 Privát üzenet

Most az a kérdésed, mi lett a vége a pozitív tesztes nőknek meg hogy volt-e valaki ilyen helyzetben hogy pozitív tesztjei voltak?

Én voltam ilyen helyzetben, hogy nem jött meg és pozitívakat teszteltem. Az okozta, hogy terhes voltam. Szerintem bálad is ez lehet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont máj. 14. 16:04 Privát üzenet
Látom nem csak szerintem baromság a kérdés...1#

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont máj. 14. 16:13 Privát üzenet
Én sem értem a kérdést.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont máj. 14. 16:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnálom, aki nem érti! A kérdésem arra irányúlt, hogy aki volt ilyen helyzetben lett e baba?! Nem aggasztó e, ha ennyi idő után is halványak a tesztek?!

# 7/13Időpont máj. 14. 16:43 Privát üzenet
Mennyire halványak?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont máj. 14. 18:32 Privát üzenet
Muti a teszteket. :)

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont máj. 14. 18:56 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Ez ma reggeli! Eddig ez a legerőssebb :)

# 10/13Időpont máj. 15. 19:59 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek pozitív? Élőben látok rajta egy halvány csíkot?
Nem várt napján időn túli pozitív, menstruacio, majd két hétre rá időn belül halvány pozitív teszt. Mi lehet ez?
Volt már valaki úgy, hogy nemvárt után a 8. ik napon tesztelt és csak halvány pozitiv lett a teszt?
Szombat- vasarnap kellett volna megjonnie (helyette csak par csepp volt-feltetelezem beagyazodasi verzes), kedden reggel teszteltem halvany pozit. Azota is sokszor gorcsolgetek,...
5. napja késik a mensi.4teszt, mind a 4halvány pozi. Tüneteim vannak. Ma elmentem dokihoz, tegnap erös mensi szerü hasfájásom volt+pecsételö vérzés. Az orvosnál a vizeleti teszt...
Ha halvany barnas folyasom van az mit jelent? Most Vasarnap kellett volna megjonnie a menzeszemnek, de csak vilagos barna folyasom van! Most mertem a homet digitalis homerovel...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!