Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Hőgörbe! Most kezdtem el a hőmérőzést, aki tapasztaltabb, ti mit láttok, van egyáltalán peteérésem?

[link]

Magas a tsh-m és a ptolaktinom, de gyógyszert még nem kaptam. Még nem maradt ki ciklusom, de hosszú, 35-38 napos szokott lenni.

A nőgyógyász javasolta, hogy nézzenek hormonsort, de nem kórosak az értékeim.

A program nem húzta be sehova az ovut eddig.

máj. 17. 07:42  Privát üzenet  

A válaszok
Eddig nem igazolható. Ha fent marad hőd tartósan azon a szinten, mint a mai, akkor most volt repedés.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 17. 07:45 Privát üzenet
Szia. Ha meg tovabbi 2-3napig 36,7 vagy afölötti a hőd, akkor most 15 vagy 16 an volt az ovud :)

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 17. 13:02 Privát üzenet
Utolsó válaszoló minden szavát osztom! :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 17. 17:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat :) ma már 37 felett volt. Megijesztett kicsit a nőgyógyász, még nem volt tervben a baba, eddig nem gondoltam, hogy gondjaim lehetnek.

# 4/4Időpont máj. 18. 08:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ajánlanátok olyan mobilos alkalmazást ahol lehet vezetni a hőmérőzést és pontosan húzza be az ovulációt?
Lehetséges hogy a peteérés alhasi fájdalommal jár? A neten azt olvastam hogy van akinek fájásal jár. Valaki aki tapasztaltabb vélemény?
Tapasztaltabb lányok/nők segítségét kérném! Normális a menstruációm? Mit gondoltok róla? Terhes lehetek?
Most kezdtem csak a hömerözest. Segitenetek egy amatörnek?
Van-e valami értelme ovu után elkezdeni a hőmérőzést?
Hogy csináljam a hőmérőzést ha kiszámíthatatlan mennyit tudok aludni éjjel?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!