Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fura ciklus. Teszteljek, amíg...

Fura ciklus. Teszteljek, amíg dokihoz el nem jutok?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben hosszabbak voltak a ciklusaim, 55-60 nap közöttiek.

Tavaly év vége óta komolyabban vettem az egészségem, elkezdtem inni az inofolicot, szénhidrátból visszavágtam, napi 5 étkezés, mozgás. Szépen lett is 2 db 33 napos ciklusom. (Hasonló életmód mellett korábban is ennyire állt be). Nosza, elkezdtünk próbálkozni, becsült ablakban LH tesztet is csináltam, volt egy erősödő, majd gyengülő 2. csík, kétnaponta voltunk együtt.


Május elejére nem vártam. Azonban akkor volt az esküvőnk is, munka kegyetlenül bekavart, egyszóval stressz a köbön.

Teszteltem párnaponta, de még csak halvány csík se volt. Legutóbb 1 hete, full negatív. Menzesz téren még mindig, sehol, semmi.

Jövő hétre kaptam csak időpontot dokihoz, tudom, majd ő mond valami okosat (már ha tud :)), de addig teszteljek? Elkönyveltük hogy már ez a hónap valószínű nem jött össze, de múltkor jutott eszembe hogy mi van ha a stressz miatt megint a hosszabb ciklusom állt be...?


2019. máj. 17. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék a helyedben, ha baba van, akkor úgyis már mutatnia kellene.
2019. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. lehet stressz miatt is késés, de probalj ki egy 10 es érzékenységű tesztet, hatha baba lapul a pocakban, drukkolok :)
2019. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!