Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Fura ciklus. Teszteljek, amíg dokihoz el nem jutok?

Utóbbi időben hosszabbak voltak a ciklusaim, 55-60 nap közöttiek.

Tavaly év vége óta komolyabban vettem az egészségem, elkezdtem inni az inofolicot, szénhidrátból visszavágtam, napi 5 étkezés, mozgás. Szépen lett is 2 db 33 napos ciklusom. (Hasonló életmód mellett korábban is ennyire állt be). Nosza, elkezdtünk próbálkozni, becsült ablakban LH tesztet is csináltam, volt egy erősödő, majd gyengülő 2. csík, kétnaponta voltunk együtt.

Május elejére nem vártam. Azonban akkor volt az esküvőnk is, munka kegyetlenül bekavart, egyszóval stressz a köbön.

Teszteltem párnaponta, de még csak halvány csík se volt. Legutóbb 1 hete, full negatív. Menzesz téren még mindig, sehol, semmi.

Jövő hétre kaptam csak időpontot dokihoz, tudom, majd ő mond valami okosat (már ha tud :)), de addig teszteljek? Elkönyveltük hogy már ez a hónap valószínű nem jött össze, de múltkor jutott eszembe hogy mi van ha a stressz miatt megint a hosszabb ciklusom állt be...?

máj. 17. 12:14  Privát üzenet  

A válaszok
Én tesztelnék a helyedben, ha baba van, akkor úgyis már mutatnia kellene.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 17. 12:53 Privát üzenet
Szia. lehet stressz miatt is késés, de probalj ki egy 10 es érzékenységű tesztet, hatha baba lapul a pocakban, drukkolok :)

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 17. 13:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Closty és ovitrelle után mikor teszteljek? Eltolhatja a menstruációt? Bővebben lent
Gyenge vérzés pár óráig esedékes menzesz előtti este, majd azóta semmi. Azóta nem jött meg. Az esedékes napján teszt negatív. A ciklus 14,15,20,21. napján voltunk együtt. Mikor teszteljek?
Szerintetek teszteljek? Lehetek terhes?
Mikor teszteljek rendszertelen ciklus esetén?
Mikor teszteljek legközelebb? Menzeszem 30-33 nap közé tehető.33. Nap teszt negatív.
28 naposak a ciklusaim. Mára várom de semmi jele hogy meg akarna jönni. Ciklus 24 és 26 napján voltunk együtt. Feszül a mellem, ami nem szokott. Lehet terhesség? Mikor teszteljek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!