Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-5. dpon vagy? Izgulunk együtt?

3-5. dpon vagy? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

2019. máj. 17. 14:37
 71/94 anonim ***** válasza:
Sziasztok valakinek sikerült azóta ?:)
2019. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 A kérdező kommentje:
6. Dpo-n vagyok még csak azóta, csúszott az ovum. Veletek mizu? :)
2019. júl. 23. 08:05
 73/94 anonim ***** válasza:

Sziasztok, nekem nem, előző ciklusban nem is volt ovulációm a hőmérés alapján, és előbb meg is jött, 21 napra :/ most még megvan, szóval megkezdődött a következő számolása :D

Szóval a hőmérés jó módszer, jó információt szolgáltat. Ovutesztet nem veszek, ha megint ilyen ciklusom lesz, megyek dokihoz.

2019. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
Rita voltam.
2019. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én a 2. dpon vagyok. Ez az 5. próbálkozós hónap. Eddig nem találtuk el mikor volt pontosan ovu, de ebben a hónapban használtam ovulációs tesztet, hátha...

A második babával próbalkozunk. Az első meglepetésként jött, most másfél éves. :)

Drukkolok mindnekinek!

2019. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim válasza:

Sziasztok!

Én 6.dpon jarok.

2 napja szédülök napi többször is, fáj a hátam fáj a derekam, puffadok és görcsöl a hasam alja kissé baloldalra húz.

Szerintetek lehet baba?

2019. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:

Szia utolsó, lehet is meg nem is... ilyenkor annyi minden történik a szervezetben. Az a biztos, azt mondják, ha ilyenkor úgy élsz, mintha terhes lennél, tartózkodsz az alkoholtól, nem cigizel, nem stresszelsz, rendesen kajálsz, ilyesmik. Türelem! (na én is tudok ám tanácsokat osztogatni, én is mindig olyan türelmetlen vagyok...)

Rita

2019. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 A kérdező kommentje:

Nekem ez inkabb premens tünetnek hangzik, ennek ellenére bármi lehet, drukkolok :)


Én ma 8. Dpo

2019. júl. 25. 10:43
 79/94 A kérdező kommentje:

Én már érzem, hogy meg fog jönni...

Nem tudom meddig lehet ezt még csinálni, úgy érzem, nem bírom már.


Nektek megy a drukk.

2019. júl. 28. 12:13
 80/94 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, együttérzek, és nagyon-nagyon megértelek!

Annyira nehéz a sikertelenséget átélni újra és újra.

Valójában az a jó, hogy minden megy tovább, akkor is, ha "feladjuk", jön az új ciklus, megy tovább az élet...

Egyszerűen csak élvezzük a párunkat, és próbáljuk az elménket függetleníteni ettől...

Veled vagyunk, nem vagy egyedül ezzel az egésszel!!!

Rita

2019. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!