Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a jövő héten?...

Ki nem várja a jövő héten? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
Tudom nem első ilyen kérdés, de jó lenne egy kis támogatás sorstársaktól :) Rólam annyit, hogy 1 éve próbálkozunk ez az első clostis ciklusom kaptam tüszőrepesztőt is. Jövő hét szerdára nem várom, de olyan hosszú ez a várakozás...

2018. márc. 29. 16:07
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:

Tudom, nem pont engem vártál, én mára nem vártam, nem is jött meg. :) Azért még jöhetek?

Remélem összegyűlünk páran! Mindenjinek pozitív tesztet kívánok! Jó volna közösen kismamának lenni.

2018. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Persze, hogy jöhetsz! :) Mióta próbálkoztok? Mikor tesztelsz? Drukkolok nagyon, hogy sikeres legyen ez a hónap! :)
2018. márc. 29. 17:18
 3/54 anonim ***** válasza:
Mindenkinek pozitiv tesztet csajok!!!:)
2018. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én jövőhét keddre nem várom. V
2018. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
Jövő hét csütörtökre nem várom.
2018. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Megy a drukk mindenkinek! Remélem most sikerül nekünk! Ki mióta próbálkozik? :)
2018. márc. 29. 17:55
 7/54 anonim ***** válasza:
Köszi, viszont kívánom mindenkinek! 😊 Nekem van már egy 22 hónapos kisfiam, ő 5 hónap után jött össze, aztán tavaly év végén elsőre megfogantam, de sajnos sopntán vetélésem volt. Most ez a második próbálkozós hónap, a szünet után.
2018. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jövöhétre hanem még aza azutáni hetre nem varom.sok sikert mindenkinek.
2018. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
Nekünk első baba lenne. Pont 1 éve próbálkozunk, októberben volt egy vetélésem. Azóta ez a 2. próbálkozós hónapunk. Ha most nem jön össze, akkor megint egy-két hónapa szünetet tartunk, de örülnénk, ha jönne :) Drukkolok mindenkinek!
2018. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Nekünk is első baba lenne, én még eddig egyszer estem teherbe az 1 év alatt, de nagyon bizakodom! Drukkolok nektek is kedves utolsó! :)
2018. márc. 29. 20:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!