Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki, aki héten nem várja?...

Valaki, aki héten nem várja? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
Én csütörtökre nem várom. Kicsit furán is érzem magam, és pms tüneteim is vannak. Izgatottan várom, hogy mi lesz.
2017. szept. 12. 09:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Nekem tuti eltolódott a peteérésem.Múlt hó 16.án kellett volna h legyen viszont 3.án éreztem, hogy van 4.én fel is ment a hőm. Szóval én most vasárnapig reménykedek. Elvileg 27-29 esek a ciklusaim szóval ma 2.napja, hogy késik, de a tegnapi tesztem még negatív. Neked nagyon drukkolok :)
2017. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Csütörtökön megyek először orvoshoz. Igaz én két hete teszteltem pozitívat. :)
2017. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
:) Gratulálok! Te mit éreztél az első napokon? Mikor még a teszt nem mutatott semmit?
2017. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :) Én is nagyon drukkolok neked :) :)

2-es válaszoló neked pedig szívből gratulálok :)


Teljesen más most ez a ciklus mint a többi. Eddig mindig nagyon erősen éreztem, hogy meg fog jönni, menzesz előtt 4-5 nappal már mindig erősen görcsöltem és barnáztam is. Most nincs semmi ilyen. Néha fájdogál a hasam. Viszont szédelgek és émelygek is. Nem tudom mi lesz belőle, de nagyon reménykedek. Ma reggel csináltam egy 25-ös érzékenységű tesztet, ami negatív lett :( Tudom korai még, de nem bírtam magammal :)

2017. szept. 12. 10:49
 5/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én vasárnapra nem várom, ma teszteltem egy extra halvány pozit. :) 3éve próbálkozunk és 3 babát veszítettünk el.

Drukkolok nektek!

2017. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Nagyon drukkolok neked is, hogy erősödjön a teszted 😊 És sajnálom az elvesztett babákat 😕

Én is veszítettem már el egyet 7 éve, 26 hetes volt a kisfiunk 😢😢

2017. szept. 12. 12:36
 7/35 anonim ***** válasza:
Pentekre nem varom. 4 eve probalkotunk. Tobb veteles egy mehen kivuli idaig. Most egy picit furan erzem magam. Holnap reggel tesztelek. Kivancsi vagyok mi lesz. Mindenkinek sturkolok.
2017. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Jelen :) csütörtökre nem vàrom én is. Ovu utàn úgy az 5-6. Napon benyilalt éjjel a hasam és napok óta görcsölgetek. Nagyon izgatott vagyok, mert a 21. Napi vérvétel bizonyítja hogy volt peteérés. Sajnos màr màsfél éve reménykedünk. Megy a drukk mindenkinek :)

26N

2017. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Én mára nem várom, eddig szerencsére nem jött meg. Első baba lenne, 2dik probalkozos hónap. Egyenlőre csak "mindjárt megjön" érzés van semmi más. Tegnap tegnap elott görcsölt a hasam gondoltam na most biztos megjön de nem :) legközelebb csak pénteken akarok tesztelni addigra biztos mutat valamit ha nem jön meg :)

Drukkolok mindenkinek :)

2017. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Mellfeszülést éreztek? Én vasárnapra nemvárom de még csak a mellem sem feszül
2017. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!