Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Nem vagyok Ir-s és nem vagyok PCOS -s sem! De a doki azt mondta h szedjek metformint hátha sikerűl a baba Mi a vélemény?

máj. 17. 17:38  Privát üzenet  

A válaszok
Izgi. Mik a 3 pontos cukor és inzulin terhelésed eredményei?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 17. 17:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

semmire nem kűldött mondta próbáljuk meg ezt sikerűl e a baba..én nem értem ezt!mi lesz ha úgy szedem h nincs ilyen bajom?

# 2/4Időpont máj. 17. 17:49 Privát üzenet
Ja hát akkor ez egy vicc. Az IR-t csak ezzel a terheléssel lehet megállapítani vagy kizárni. Gyógyszert szedni a semmire hülyeség. A dózist így mi alapján állapítja meg?? A gyógyszer amúgy sem elég önmagában IRnesetén, kell mellé a 160 g diéta és a heti legalább 3x45 perc sport. Ez a hármas kezelés lényege. Sürgősen másik orvos után néznék (ir-hez is értő nőgyógyász vagy endokrinológus)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 17. 17:52 Privát üzenet
Keress egy másik orvost aki elkuld kivizsgálásra

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 17. 19:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a doki uh látta hogy lesz tüszőrepedés akkor az biztos lehet? Ovu tesztem - . Clostit szedek. Tüszőrepesztő szurit nem kaptam. Volt igy már valaki? tapasztalat? Lett baba?
Ma 1 hete, hogy késik, uh-n a doki nem látott semmit csak a megvastagodott méhnyálkahártyát. Lehet baba?
A ciklusom 20. napján voltam ultrahangon, a jobb oldalon látott a doki 13mm domináns tüszőt. Van rá esély, hogy baba legyen belőle?
Jart mar valaki igy? Tobbi lent
Volt akinek a doki nem látott középidőben semmit és azt mondta, hogy nincs peteérés, de mégis sikerült a baba?
Van itt olyan, akinek nem volt peteérése és ezért nem jött a baba? Mit írt fel a doki? Kezeléstől számítva hányadik hónapban sikerült a baba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!