Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mással fordult már elő hasonló...

Mással fordult már elő hasonló? Lehet még is baba?

Figyelt kérdés

Általában 26 naposak a ciklusaim.Párommal 2x tudtunk együtt lenni április 29-én és május 3-án. Ez kb a peteérésem környékére esett pont.

Nem várt előtt 2 nappal iszonyatosan fájt az alhasam,derekam. Többször le kellett ülnöm az nap.

Azt gondoltam na még hamarabb is fog megjönni. Nem várt napjára ez mind elmúlt,csináltam tesztet de negatív lett. Most ott tartok 3 napja késik a menzeszem,semmi tünetem semmi ami arra utalna hogy meg akarna jönni!! Azt hozzá tenném 26 éves vagyok és eddig soha nem késett sőt inkább előbb jött meg 1 nappal vagy pontosan megjött. Bocsánat hogy ilyen részletesen írtam de nem tudom mire gondoljak.



2019. máj. 19. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 nap múlva tesztelj újra, az már tutikimutatná.
2019. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy lesz! Sosem jártam még így.
2019. máj. 19. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj újra tesztet, egyáltalán nem biztos, hogy terhesség, pár napot bárkinek késhet.
2019. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi okozhat késést.. stessz, front stb..de drukkolok, hogy baba legyen. tesztelj akár holnap ha nem jönne meg. Ha az vagy akkor már mutatnia kéne
2019. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 19. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!