Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki NEM várja május 23-ra...

Ki NEM várja május 23-ra (vagy előtte-utána)? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok,


2015-ben már volt egy hasonló kérdésem, nagyon sokan írtak, biztattuk egymást, jó kis csoport volt.

Most ismét babát szeretnénk, igaz nem pont középidőben voltunk együtt de sosem lehet tudni...! :)



2019. máj. 20. 05:44
 31/95 anonim ***** válasza:
Köszi! :) Én is nagyon drukkolok Neked! Olyan könnyű elhatározni, hogy nem fogunk tesztelni. De látom lelki szemeim előtt, ahogy jövőhéten már a DM-ben vagy a Rossmannba vadászom a teszteket és idő előtt ellövöm őket. :D
2019. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 A kérdező kommentje:
Ez a tesztelgetés is izgalmas, van aki meg tudja állni, van aki nem, nem akkora bűn! :)
2019. jún. 7. 07:01
 33/95 anonim válasza:
27-es vagyok, sajnos ma reggel negatív lett, valószinüleg korán teszteltem, de muszáj volt megcsinálnom mert este olyan érzés volt a hasamban mint még soha ezelött. Nagyon máshogy fájt, egyszerre szúrt és görcsölt is de nem a petefészek mint menzi elött szokott, hanem a méhem, nem tartott sokáig, de elég erös volt. Nem tudom mi lehetett, esetleg a jún. másodikai együttlétböl beágyazódás.... Nemtudom, holnap reggel tesztelek újra.
2019. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy beágyazódás, pont így írta le itt ezt az érzést az egyik anyuka. :)
2019. jún. 11. 20:31
 35/95 anonim válasza:
Bárcsak úgy volna :)Van még remény :) De mostmár csak szombaton fogok tesztelni ha addig se jönne meg.
2019. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim válasza:
Sziasztok, hogy vagytok? Fejlemények? Én még mindig nem teszteltem, ma reggel nagyon enyhe rózsaszin folyás... Menzes elött barna szokott lenni, rózsaszin sose, lehet a június másodikai együttlétböl beágyazódás akár... Az 12 napja volt szóval elképzelhetö, meglátjuk, ha nem jön meg rendesen akkor 1-2 nap múlva tesztelek.
2019. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 A kérdező kommentje:

Hu nekem most volt ovu elvileg, 2 hét min. mire kiderül, sztem addig megőrülök, utálok várakozni, előre félek, hogy csalódott leszek stb.

Írjatok ha van fejlemény, megy a drukk mindenkinek! :)

2019. jún. 14. 20:23
 38/95 anonim ***** válasza:

Sziasztok én május 10-re nem vártam

5 nappal előtte pozitívat teszteltem , első próbálkozós hónap

Azóta se jött meg, erős pozitív tesztjeim vannak . Várom hogy érdemes legyen dokihoz menni :) sok sikert mindenkinek !

2019. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok közben látom hogy volt aki írta az enyhe rózsaszín folyast

Én már száz százalékra tudom h nekem akkor volt beagyazodasom mert egyetlen egyszer volt ilyenem egy hajnali pisiles után de akkor nem vettem tudomást róla . Megy a drukk neked :)!

2019. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :)
2019. jún. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!