Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki NEM várja május 23-ra...

Ki NEM várja május 23-ra (vagy előtte-utána)? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok,


2015-ben már volt egy hasonló kérdésem, nagyon sokan írtak, biztattuk egymást, jó kis csoport volt.

Most ismét babát szeretnénk, igaz nem pont középidőben voltunk együtt de sosem lehet tudni...! :)



2019. máj. 20. 05:44
 51/95 A kérdező kommentje:
😊
2019. jún. 17. 17:59
 52/95 anonim válasza:
Sziasztok, én vagyok akinek rózsaszines folyása volt, másnap megjött sajnos. Második próbálkozós hónap volt és én már most hatalmas kudarcként éltem meg. Mindegy most úgy döntöttem, hogy kicsit elengedem a témát, mert már semmit nem mertem csinálni, fürdés úszás edzés cipekedés ... stb mindig az járt a fejemben hogy elmehet a baba... folyton csak az ovulációs teszt, neten a bababútorok, mással se voltam elfoglalva :( ahh, nehéz. Nem is értem, hogyan lehet ezt évekig bírni. Pozitív tesztelönek gratula :)
2019. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 A kérdező kommentje:
Sajnálom, sajnos én is ilyen vagyok. Ha valamit akarok akkor rákattanok, most dolgozom de itt is inkább "gyakorizok"! 😄
2019. jún. 18. 13:06
 54/95 anonim ***** válasza:
Én vagyok a negyedik babát tervező :) Pont így működik nálam is...
2019. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 A kérdező kommentje:
Én nem bírok ki még másfél hetet....áhhh, de szerintem aki babát tervez szintén türelmetlen, nagy változás ez az életben!
2019. jún. 18. 17:57
 56/95 anonim ***** válasza:

Másfél hét múlva kb én is elkezdek tesztelni. Ja mert nem jellemző, hogy kibírom a nemvártig 😂

Sz.

2019. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 A kérdező kommentje:
😄
2019. jún. 18. 20:04
 58/95 A kérdező kommentje:
Szombat-vasárnap leszek a 10-11. Dpo-n, látom lelki szemeim előtt, hogy tesztelek mert nem tudok várni és csalódok mert megatív lesz.
2019. jún. 19. 10:47
 59/95 anonim ***** válasza:
Akik a harmadik babára vállalkoztak, hogy tudtatok dönteni afelől, hogy legyen harmadik? Nálunk a vágy megvan egy harmadik babára, de bővíteni kéne a lakást, venni kéne nagyobb autót. Arrol nem is beszélve, hogy szeretnék már aludni egy jót, kirándulni a gyerekkel, visszamenni dolgozni, hogy újra felnőttnek érezzem magam. Ujrakezdeni a babazast.. Hát nem tudom, nem vagyunk elég bátrak hozzá, pedig a lelkem mélyén nagyon szeretném
2019. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim ***** válasza:
A negyediket tervező vagyok, én most érzek igy. De a vágy felülír minden ellenérvet. Végre alszunk, el tudunk velük menni ide-oda, nagyobbak. de...érzem, hogy valaki még hiányzik.
2019. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!