Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki NEM várja május 23-ra...

Ki NEM várja május 23-ra (vagy előtte-utána)? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok,


2015-ben már volt egy hasonló kérdésem, nagyon sokan írtak, biztattuk egymást, jó kis csoport volt.

Most ismét babát szeretnénk, igaz nem pont középidőben voltunk együtt de sosem lehet tudni...! :)



2019. máj. 20. 05:44
 61/95 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: 11-12.dpon azért jó esély van rá, hogy kimutassa.

(A negyedik babát tervező vagyok)

2019. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
Negyedik babát tervező. A harmadik baba nem is volt kérdés? Nekem ez sokkal nagyobb kérdőjel mint az első meg a második, mert két gyereket sokkal könnyebben koordinálunk, mint hármat, minden sokkal egyszer. A vele járó sok feladat és nem alvás, ami nagyon eltantorit.. Anna
2019. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:

Kedves Anna! A harmadik egyáltalán nem volt kérdés. Visszatekintve a második sokkal jobban megviselt. Mármint az egyről a kettőre váltá.A harmadikat kis túlzással már észre sem vettük.

Mennyi idősek a gyerekek?

2019. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
Ja, elég hosszasan tudnám sorolni a negyedik ellen szóló érveket, ennek ellenére azt érzem, hogy Vele lenne teljes a kép. Pár hónappa ezelőtt pedig a gondolatával is ki lehetett volna kergetni a világból. Adtam neki időt, hátha elmúlik, de egyre erőssebb és felülír mindent.
2019. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam 3 múlt, a kicsi 5 hónapos, úgyhogy ráerunk még ezen gondolkozni, de folyamatosan ott motoszkál a fejemben, hogy úgy lenne teljes a család, ha három gyerekünk lenne. Ehhez hozzájárul az is, hogy az első borzasztó szülés élmény után a második csodálatos volt, és úgy szeretném ezt még egyszer atelni :)
2019. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:
Ja, Anna voltam :)
2019. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:

Nálam is így volt. Az első szülés rettenet, a második maga az álom :)

Jaaa akkor elhiszem, hogy nem vágysz még annyira. Nekem azért kellett ehhez 1.5-2 év mindig. (Negyediket tervező)

2019. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:
Azt az egyet gondolnám egyszerűbb és, hogy a két nagyobb játszana együtt, lekötnek egymást, mert most a nagyfiam is nagyon igényli hogy foglalkozzunk vele. Persze a veszekedés is biztos több lenne. Anna
2019. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Az 1. és 2. gyerek között is dolgoztam(azaz most is). Én nagyon vágytam arra, hogy dolgozhassak. Nem is akartunk 3. babát de jött a szikra. Nem a CSOK miatt! 😀

2019. jún. 19. 17:44
 70/95 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam a két gyerek között, nagyon kellett, helyrehozott lelkileg :) most ha lenne is harmadik nem mennék vissza, mert akkor már túl kényelmes lenne az életünk és szinte biztos hogy nem lenne harmadik. Anna
2019. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!