Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Nem volt nálunk óvszer és úgy szexeltünk a barátommal lehetek így terhes?

Én nem akartam de annyira felizgatott hogy nem bírtam én sem leállni. Mindig szoktunk venni de most elfelejtettük. 19eves vagyok

máj. 20. 18:38  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Igen. Ha óvszer nélkül szexelsz, abból lesz a kisbaba. Miért, mit gondoltál, hogy lesz?!

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/21Időpont máj. 20. 18:46 Privát üzenet
Mivel ìgy kell gyereket csinàlni ezért nyilván

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont máj. 20. 18:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most akkor mi csinaljak? Nagyoon felek

# 3/21Időpont máj. 20. 18:51 Privát üzenet
Penryn nevű felhasználó válasza:

Igen, lehetsz terhes. Ha ez most volt, szaladj el az ügyeletre és kérj esemény utáni tablettát.

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/21Időpont máj. 20. 18:51 Privát üzenet
Ez milyen kérdés?! Ha nem tudtad eddig, hogyan lesz a baba, akkor minek vettetek óvszert?

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/21Időpont máj. 20. 18:52 Privát üzenet
Igen, lehetsz. Pont így fogannak a kisbabák. Biztos tisztában vagy ezzel te is, különben eddig sem vettetek volna óvszert. Úgyhogy, miben reménykedsz most itt ezzel a kérdéssel?

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/21Időpont máj. 20. 18:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De elsöre mindjart sikerulhet a baba? Reggel történt akkor még vehetek esemeny utani gyogyszert?

# 7/21Időpont máj. 20. 18:54 Privát üzenet
Ó te jó ég... Miért ne sikerülhetne elsőre a baba? Nem a próbálkozások száma a mérvadó ebben... Ha ma reggel történt, akkor minél előbb vegyél be esemény utánit.

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont máj. 20. 18:57 Privát üzenet

Elsőre is sikerülhet.

Irány az ügyelet!

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/21Időpont máj. 20. 18:57 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Lehetsz, de azért felmerül pár kérdés: hányadik ciklusnapon tartasz? Beléd élvezett?

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont máj. 20. 19:00 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
8 napja egyutt voltam a baratommal megszakitasos és ovszeres modszerrel is a menstruáciom ápr.18 befejezodott ma ujra jelentkezett. A surgossegi fogamzasgatlo tab. bevettem rá 30...
A baratommal elkezdtuk csinalni gumi nelkul, el se ment. Lehetek terhes?
Lehetek terhes? Védekeztünk a barátommal.
2szer voltunk együtt a barátommal, és gumival védekeztünk is. 2 tesztem negatív lett ( halvány 2 vonal sem volt), mégis majdnem minden reggel hányingerem van, és a vérzésem sem...
A barátommal egy héttel ezelőtt védekezéssel lefeküdtünk viszont el szakadt az óvszer, nem élvezett belém de előválladék nagy valószínűséggel került belém. Lehetek terhes?
A barátommal január 5-én voltunk együtt, gyógyszert szedek így gumi nélkül és a végén belém élvezett. Pár napja vettem észre, hogy érzékenyebb a mellem és a mellbimbóm. Lehetek terhes?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!