Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem volt nálunk óvszer és úgy...

Nem volt nálunk óvszer és úgy szexeltünk a barátommal lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Én nem akartam de annyira felizgatott hogy nem bírtam én sem leállni. Mindig szoktunk venni de most elfelejtettük. 19eves vagyok
2019. máj. 20. 18:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen belém élvezett. kb 5 napja múlott el a menstruaciom
2019. máj. 20. 19:03
 12/21 anonim ***** válasza:
97%

De mégis mi a tökömet gondolsz? Hogy lesz a gyerek, ha nem úgy, hogy teleélvez a pasid? Ennyire senki nem lehet hülye.

Legalább kihúzta volna bakker, de hogy valakinek még arra se legyen esze. Na nem mintha az olyan biztos lenne, de azért a teleélvezésnél az is jobb.

2019. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

"Igen belém élvezett. kb 5 napja múlott el a menstruaciom"

Tehát pár nap és peteérésed van, így elég nagy esélyed van a teherbeesésre. Nem kell hozzá más, csak pár kitartó spermium, amik most akadály nélkül bejutottak a méhedbe.

Ahogy előttem is írták, menj el az ügyeletre és kérj esemény utáni tablettát. Azt csak orvos írhatja fel!

És legközelebb ha a barátod letámad gumi nélkül és annyira elönt titeket a nemi vágy, hogy gondolkodni is képtelenek vagytok, akkor csináljátok inkább kézzel vagy orálisan.

2019. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez így necces, menj inkább eseményutániért. 72 órán belül hat (minél régebben történt a dolog, annál kevésbé), szóval még időben vagy, de intézd el még ma.
2019. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Ügyelet, és esemény utánit. MOST!
2019. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy tökéletes időzítés arra,hogy terhes légy! Pete érés környékén jársz, AZONNAL menj és irass esemény utáni tablettát, még benne vagy az időben ADDIG!
2019. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%
Hogyne lehetnel elsore terhes?! Az atlag 6 honapban benne van aki elsore lett terhes, meg aki 5 ev alatt. Szoval usgyi esemeny utaniert. Es legyen nalad is mindig gumi ha mar igy tombolnak a hormonok.
2019. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%
Eseményutáni,most!!!Nagy esélyed van terhesnek lenni így.
2019. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem felfogta. Biztos jönmeg 40 megmondóember mert az oltásból senki nem akar kimaradni, de azt hiszem újat mondani már nem tud senki.

1.

2019. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%

Pont jokor voltatok egyutt, ha babat szeretnetek. Talan meg egyszer igy kene sexelni holnap is es eleg jo eselyetek lesz, foleg m fiatalok is vagytok, gondolom meg egeszsegesek is!

Amugy nekunk is szerencsere elsore osszejott a baba.


Irany esemeny utaniert!!

2019. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!