Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Pozitívnak számít az ilyen ovulációs teszt?

A teszt csíknak csak a közepe erősebb, mint a kontroll csík; a szélei nem.

máj. 21. 12:33  Privát üzenet  

A válaszok
Tudsz feltenni képet? Ezt így nehéz lenne megmondani.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 21. 12:58 Privát üzenet
Kép?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 21. 16:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nincs sajnos... Kidobtam.

# 3/5Időpont máj. 21. 17:52 Privát üzenet
Sziasztok. Nekem is most kellett teszteket csinálnom. Esetleg tudna nekem valaki segíteni hogy volt -e egyáltalàn ovuláció? :) Képet is szívesen csatolok ha valaki elmlndja hogy kell. :)

# 4/5Időpont máj. 21. 19:55 Privát üzenet
kepkuldes.com-ra fel tudod tölteni, majd feltöltés után a linket átmásolod/ beilleszted ide.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 22. 16:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ovulációs teszt! Ez már pozitívnak számít?
Most 5 hete hogy késik a menszeszem. Hétfőn fogok tesztet csinálni eddig nem csináltam mostmár erős pozitivnak kell lennie igaz?
Ez már pozitívnak számít? (ovulációs teszt)
Ez az lh teszt pozitívnak számít?
Pozitívnak mondható e? Tudom sokan unjatok, főleg a korai tesztelést. Vasárnapra nem várom.
Predictor early teszt 14 nappal ovilació után negatív, ilyenkor mar pozitívnak kellene lennie terhesség esetén, ugye?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!