Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló után még ez is...

Fogamzásgátló után még ez is normális?

Figyelt kérdés

Abba hagytam a fogamzásgátlót mert babát szeretnénk. Gyógyszer nélkül 33-35 napos volt a ciklusom, erre számoltam most is. De 28 napos lett. Az első nap mondhatni normális volt mennyiségbe. Második nap kevesebb. 3. nap semmi,egész nap. Be is írtam a naptárba hogy ciklus vége. De a 4.-5.nap vissza tért, de csak wc-zésnél a papiron látszódott.

Tudom hogy gyógyszer után sok furcsaság lehet a ciklusba, de ilyet sehol se olvastam, pedig itt is keregéltem visszafele.

Én azt az elvet vallom, hogy ha megjött akkor nem vagyok terhes, de nem tudom ez normálisnak számít-e?

Ami még fontos, hogy abban a ciklusban már élesben próbálkoztunk, a vérzés nem barna volt hanem piros. A 4.-5. napon csak rózsaszín.

A "baj" még az hogy nekem sosincs semilyen tünetem, se menzesz előtt (nincs megjön érzés, mell fájdalom sose) se terhességnél (van már 2 gyerkőc, és sose volt se rosszul lét se semmi).

Ha nem olvasnám itt a sok "megjött de terhes voltam" dolgot eszembe se jutna.

Szerintetek érdemes tesztelni, vagy tök felesleges?

Ha azt írjátok hogy ez tök normális fogamzásgátló után elfogadom.

Ha azt tanácsoljátok hogy egy tesztbe nem halok bele, azt is elfogadom.


2019. máj. 22. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, de egy tesztbe nem halsz bele. Nekem mindig úgy volt, hogy első nap kevés, második nap sok, harmadik szinte elmúlt, negyedik megint több...


A ciklus vége viszont nem az utolsó vérzéses nap, hanem az amikor még nem volt vérzés. A vérzéssel indul el egy új ciklus.

2019. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azert ez a "megjott, de terhes vagyok" dolog nagyon-nagyon ritka, en nem gyanakodnek terhessegre. Persze nem allitom, hogy nemletezik ilyen, de a valoszinusege kb annyi, mint fogamzasgatlo mellett teherbeesni.

Inkabb arra szavazok, hogy a tabi miatt zavarodott meg a ciklusod. Nekem pl megvonasos verzes utan 43 napra jott meg.

2019. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, hogy 3. Napon nem sok van.
2019. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem megjön...aztán mégse...2 napig tartott...most már 10.5 éves a fiam...
2019. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor végülis normálisnak is tekinthető, de az se gáz ha tesztelek.

Hisz végülis ha amiatt jött meg ilyen furán már tuti kimutatná.

Mindenkinek ment a zöld kezecske! :)

2019. máj. 22. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!