Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztelni? Vagy...

Érdemes tesztelni? Vagy várjak még par napot?

Figyelt kérdés
Nekem mindig 26-27 naposak a ciklusaim. Nagyon rég óta tervezgetjük a babát. Ma már 2. Napja késik. 1 hete(mint minden mensi elott) fajt a mellem,derekam. A menstruaciot a mellfajdalom vegig szokta kiserni. Ma reggel szinte alig fajtak,pedig a tobbi nap pokoli volt. Néha napkozben van az a “meg fog jonni” érzés,de semmi. Szerintetek?
2019. máj. 22. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát van akinek kimutatja, van akinek nem. Amúgy ha már késik tök felesleges várni. Oly mindegy, hogy negatív a teszt vagy meglátod a vércseppet, a csalódás ugyanaz lesz így is úgy is. Ha meg pozitív, legalább megtudtad :)
2019. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10-es teszt már kimutathatja.
2019. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Simán tesztelhetsz! Megy a drukk! 🙂
2019. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy normális teszt már kimutatja.
2019. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj. :)
2019. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy "normális" legyen a teszt.én mindkét terhességemnél egy sima olcsó,25-ös teszttel teszteltem,délután,2 nap késés után.szinte előbb jött a tesztcsík mint a kontroll,mindkét alkalommal.
2019. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert neked épp mázlid volt, utolsó, de nekem az XEpil még egy hét utáni is negatív volt. Azóta 4 éves nagyfiú.
2019. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb 6 napot késett. Mindíg pontos! Kis barnázás 31.napon utánna semmi,két nap mulba megint. Nem teszteltem a sok korábbi negatív után. Soha nem jártam így. Már kezdtem magam beleélni de a 35. napon megjött. :( Tesztelj már biztos mutat. Nagyon-nagyon Szurkolok!
2019. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
X epil tesztel nekem a nemvárt napján kimutatta
2019. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 25 napos ciklussal a nem várt napján teszteltem halványan pozitívat. Nekem sosem szokott késni szóval sejtettem, hogy sikerült
2019. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!