Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van tippetek mi lehet? Jó...

Van tippetek mi lehet? Jó lenne ha terhesség lenne de csekély esélyt látok rá.

Figyelt kérdés
Abbahagytam a tabletta szedését már több mint 20 napja. Még mindig nem jött meg elvonásos vérzés. Gőrcsölget a hasam, átlátszó kicsit fehéres folyasom van. Nem kellemetlen szagú, nem darabos, ilyesmi. Kétszer hagytam ki tablettát véletlen előző hónapban. Tesztet csinaltam. Egy negatív, egy semmit sem mutatott. Lehetek terhes vagx lehet hogy felfázás vagy gyulladás valahol vagy hormon problema? Sokat kell pisilni de nem szúr, nem viszket, nem ég. 28.-an megyek orvoshoz. Van tippetek mi lehet? Melyik lehet?

2019. máj. 21. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az milyen, hogy semmit sem mutatott? 20 napja kellett volna megjonnie a megvonansosnak es nem jott meg? Akkor azert valami csak van. Vagy gyerek vagy mas. De ennyibol mi nem tudjuk megmondani.
2019. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy csìk sem volt a teszten. Úgy használtam ahogy kell. Lehet hogy rossz volt a teszt. Control csìk sem volt, teszt csík sem volt.
2019. máj. 21. 19:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Hol van még 28.-a!!!!
2019. máj. 21. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem volt kontrollcsík, akkor nem volt jó a teszt, de ezt le is írja a használati utasítás, hogy kontrollcsík mindig van, ha nincs kontrollcsík, akkor nem érvényes az eredmény. Lehet, hogy csak kisebb megborulás az átállás miatt. A tesztet meg ismételd meg, ha gyanítod a fogantatást.
2019. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tabletta után pihentettem a szervezetem 3 hónapig, az első terhességemnek így is missed ab lett a vége.

Hogy nálad mi lehet... nem tudom, az előző megvonásostól számított 28. napra tesztelj.

2019. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :(
2019. máj. 23. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!