Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem jött meg, csak barnás,...

Ha nem jött meg, csak barnás, pecsételésem volt 5 napig, és az ovulációs mikroszkópom folyamatosan páfrányos 12 napja, lehetek azért terhes?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de más oka is lehet. Csinálj egy tesztet!
2008. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet, negativ lett. De olvastam hogy a HCG csak a fogantatás utáni 14 naptól kezd el termelődni, tehát a teszt is utána mutatja ki. A peteérésem kb. nov. 1-2-án volt, tehát a fogantatás is. Ugyhogy a teszt még lehet hogy korai, azért nem mutatja ki. Remélem. :)

Ha egyfolytában páfrányokat mutat a mikroszkópom, akkor lehetek azért terhes, mivel volt ez a kis barnás folyásom?

2008. nov. 12. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze hogy lehetsz.Nem mkinek egyforma mennyiségben kezd el a hcg termelődni.Az is előfordulhat,hogy a teszt nem éppen a legérzékenyebb volt.Menstruáció mikorra várható?

2008. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A pecsételés állítólag a beágyazódás miatt is lehet.A páfrányosság is mérvadó.....nekem is az,de mellette halványan pozitív(?).nov. 1-én volt pé-m tehát hasonló cipőben járunk :))
2008. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
már megint elfelejtettem aláírni hogy előző válaszoló :))szóval az utolsó hármat én pötyögtem :))
2008. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ. Nekem is kb. nov. 1-jén volt a peteérésem, azt hiszem legalábbis. Tehát a teszt csak a 14. nap után mutatja ki, azt olvastam, ugyhogy 15-16-a után kell hogy kimutassa. A menstruációmnak nov. 8-án kellett volna megjönnie, de nem volt igazi menstruáció, hanem barnás-nyálkás folyás, de nem sok. A mikroszkópomon 12 napja páfrányok láthatók. Nem merem magam nagyon beleélni, de szeretném ha terhes lennék. Csak bizonytalan vagyok, amig nincs egy pozitiv tesztem.
2008. nov. 12. 17:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma megkaptam a választ a nőgyógyászomtól. Nem vagyok terhes, azért nem jött meg rendesen, illetve mutatott a teszt páfrányokat, mert iszonyú húgyúti és hüvelyi gyulladásom, felfázásom van. Sajnos. 10 napos antibiotikum kúra, aztán lehet újra próbálkozni.
2008. nov. 13. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Te jó ég!!! Nagyon sajnálom! De kúráld ki magad aztán HAJRÁ! :D
2008. nov. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!