Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez miatt beteges...

Szerintetek ez miatt beteges lennék?

Figyelt kérdés
Az elkövetkező hónapokban szeretnénk belevágni a babaprojektbe én viszont már most tudnék venni néhány uniszex babaruhát legszívesebben, főleg ami akciós...:D csak hát itt van az hogy mi van ha nem is lesz gyerekünk. Viszont odatudnám ajándékozni másnak. De annyira eltudna kapni a láz hogy babaruhákat vegyek...:D
2019. máj. 27. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha most elkezdesz vásárolni, mire megszületik annyi ruhája lesz, hogy nem fogod tudni hová tenni.
2019. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz amit szeretnél. De én is azt tanácsolnám, hogy várj vele, nem csak a baba nemét érdemes tudni, hanem nem árt tudni hogy mikor fog születni, téli vagy nyári baba lesz-e, mert nagyon különböző az öltöztetésmód...veszel egy csomó újszülött méretű rövidujjú bodyt pl, és téli babára még alulra is hosszú ujjút érdemes adni, vagy veszel jó meleg bundás dolgokat és nyári baba lesz...és akkor csomó minden fölösleges volt, mert hamar kinőnek mindent ilyenkor.
2019. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem azt gondoltam hogy teljes komplett szettet veszek mindenből is. Csak 1-2 ruhadarabra. Egyébként is az első hónapokban úgyis nagyon sokat nőnek úgyhogy nem sokáig jók rájuk a ruhadarabok.
2019. máj. 27. 19:47
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen, beteges.
2019. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne csináld ezt, mert meg fogsz kattanni. Ha mindenáron vásárolni akarsz, vegyél egy pár pici zoknit, ez ki fogja elégíteni egyelőre a vágyadat. Én az 5. héten, amikor kiderült, hogy terhes vagyok, nem bírtam megállni, hogy ne vegyek egy pici sárga kiszoknit :) nincs ebben semmi rossz, de ne vidd túlzásba, az egyik válaszolónak igaza van. Nem lehet tudni milyen baba lesz, és vakarod a fejed, ha nem megfelelő!
2019. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Csak en vagyok az agymenes masik vege? En meg elmondani sem akarom senkinek a 12. Heti genetikai uh-ig. A ferjem, a fonokom es a legjobb baratnom tudja csak.
2019. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 piroska és a farkas ***** válasza:
100%

A kettő nem zàrja ki egymàst...én sem akartam elmondani senkinek a 12. hét előtt. Viszont amikor még nem is ismertem a férjemet, megvettem 2-3 ( nem több!!) olyan kis pici ruhàt, ami annyira, de annyira tetszett...holott akkor még azt sem tudtam, megtalàlom- e valaha azt, akivel majd gyermeket szeretnénk.

A babonàban nem hiszek, nem attól lesz vagy nem lesz vkinek gyereke, h mit és mennyit vàsàrol, de túl sokat és túl koràn teljesen felesleges. Én ezeket a kis ruhàkat évekig őrizgettem reménykedve, hordtàk is a gyerekeim, de amikor màr kismama lettem, és tudtam, h kislàny v kisfiú fog születni, akkor màr személyesen NEKI vàsàrolgattam, és nemcsak egy babànak, aki " majd lesz".

2019. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1-2 babaruhával úgysem vagy beljebb, hiaba akciós. Tök felesleges.
2019. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ertem hetes. Ez aranyos amugy. Nekem sosem volt ilyen jellegu kesztetesem. Talan ha mar elhiszem, hogy igaz es marad is a baba.
2019. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2005 ben au pair voltam, és a családtól kaptam a pici babáról megmaradt igen drága ruhákat ( Ralph Lauren, Dior stb. gazdag amerikai csalad). Elraktam majd a leendő gyerekeimnek, és néha én is vettem hozzá ha nagyon olcsón láttam valahol egy kettőt. Rá 10 évre szultem, és annyi ruha összejött addigra, hogy az első évben nem is kellett venni. Én nem nevezném betegesnek.
2019. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!