Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
A barátommal pár napja egyutt voltunk. Gumival vedekeztunk, semmi fennakadast nem eszleltunk. A gumiban eleg mennyisegu ondo volt, viszont en tulsagosan nedvesnek ereztem a huvelyembemenetelt, nem olyan volt, mint maskor. A baratom szerint viszont semmi valtozas nem volt. Azota a par nap ota kicsit megvaltozott a folyasom, es ego, viszketo erzest is ereztem, de ez mára mar enyhult. Gondoltam csak valami kis fertozes, Canestennel kentem magam. Enyhult. A napokban kéne megjonnie, ereztem is, hogy a melleim fajnak, viszont ez is enyhul naprol napra. Alhasi gorcsoket vagy fajast nem erzek. Szerintetek mi lehet? Lehetek terhes, vagy csak beképzelem?
2010. júl. 7. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak beképzeled..de ha aggódsz,csinál tesztet:)
2010. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem szakadt ki a gumi akkor nem lehetsz terhes.Viszont elképzelhető,hogy magára a gumira lettél egy kicsit allergiás,és a viszkető,csípős érzés a gumi miatt volt.Azt,hogy "nedvesebb voltál" az nem utal terhességre,mert ez függ attól is,hogy mennyire kívántad a szexet..
2010. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt jegyzem meg, hogy a Canesten antimiotikum, a gombát megöli ami jó, csak ha feleslegesen kenegeted akkor ideális környezetet teremtesz a baktériumoknak. És ugye a baktériumokra nincs hatása.
2010. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat :) azóta már vettem tesztet, negativ lett, viszont még mindig nem jott meg... :S
2010. júl. 13. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!