Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon terhes vok v nem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon terhes vok v nem? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Baratommal eleg regota vedekezunk megszakitasos modszerrel.semmi problema nem volt eddig de mar januar 2.-an kellett volna megjonnie es meg semmi.mar csinaltam ket tesztet es negativ mind a ketto.aszem fel vok fazva mert csip mikor pisilek es eleg surjen kell pisilnem nem tom h akk mi a bajom.szerintetek?
2011. jan. 24. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"vedekezunk megszakitasos modszerrel"


Ez egy paradoxon, mert a megszakításos módszer nem védekezés. Ha most még nem is vagy terhes, hamarosan leszel. Remélem jó anyuka lesz belőled.

2011. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mar vettem kupot es megszakitasos modszerrel hasznaljuk.tudom h nem biztonsagos de szedtem fog.gatlot de rosszul voltam tole hullt a hajam meg minden mellekhatas es abbahagytam.a gumit nem szeretjuk ugyh marad ez a modszer de ha kuppal is vedekezunk sztem keves eselye van.csak nem tom most miert kesik
2011. jan. 24. 15:46
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

El is kaphattál valamit, vagy tényleg terhes vagy.


Úgy kell neked... Remélem, ha majd vársz az abortuszra, eszedbe jut, hogy ez a félelem, és bizony kellemetlen állapot potom 70 Ft/aktus áron elkerülhető lett volna...


Na, én is leírom, bár már írták: A megszakítás NEM, ismétlem NEM védekezés...


Azzal lehet csökkenteni az esélyét a terhességnek, de attól még mindig fenn áll... Használjatok gumit, vagy szedj gyógyszert. Vagy neveld fel a gyereket... Ha a szexhez felnőtt vagy, a felelősségéhez is legyél az...


Vagy élvezd az abortuszt. Nem lesz egy élmény, hidd el..

2011. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha még arra sem vagytok képesek, hogy normálisan védekezzetek, mit csinálnátok ha várandós lennél?
2011. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem azt a kerdest tettem fel h jo-e ez a vedekezesi modszer hanem h vajon terhes vok v sem..de azert koszi a valaszokat..tisztaba vok h ez nem jo vedekezesi modszer de a tablettat nem birom szedni..a gumival nem erzubnk semmit..a spiral meg ugy tudom nem ajanlatos fiataloknak,hanem akik mar szultek...
2011. jan. 24. 16:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani, hogy nem akarásnak nyögés a vége. Ma már rengeteg védekezési módszer van. Ha keresgéltek, biztosan megtaláljátok a nektek megfelelőt.:) Egyébként, ha biztosra akarsz menni, vizsgáltasd meg magad egy nőgyógyásszal.
2011. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az eredeti kérdésednek semmi értelme, itt senki se tudja, hogy terhes vagy-e. Tudod távdiagnosztikában csak Gyurcsok József jó, esetleg hívd fel és majd megálmodja neked. Ugyanakkor hogy értelme legyen a kérdésednek nem hülyeség megfogadni a válaszolók tanácsait a védekezéssel kapcsolatban.
2011. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pastetom koszi a valaszt..lehet elmegyek egy nogyogyaszhoz megvizsgaltatom magam es megkerdezem meg milyen vedekezesi modszerek vannak...de akk nem vok terhes szerintetek ugye?
2011. jan. 24. 16:14
 9/13 A kérdező kommentje:
en ertem h nem tudja senki tavdiagnosztikaban de azert meg megkerdezhetem mi a velemenyetek nem?tudtommal itt lehet velemenyrol kerdezni
2011. jan. 24. 16:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, csak értelme nincs. Ha valaki azt mondja, hogy "igen, terhes vagy", akkor elmész abortuszra? Vagy ha azt mondja, hogy "nem, nem vagy terhes" akkor megnyugszol? Magyarul ott vagy ahol a kérdésed előtt: fogalmad sincs róla. Tehát mi értelme volt a kérdésnek? Semmi.
2011. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!