Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! A gonal f injekcio...

Lombikosok! A gonal f injekcio adagoloját csak a beállitott adagig lehet hátrahuzni? Vagy tul is lehet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem értem...

nekem be volt állitva a steril csomagba csak böktem és benyomtam a fecsit.

2010. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fecskendő végén van egy skála amit be tudsz állítani az orvos által meghatározott adagra!(nekem most 225)A legvégén a fecskendőből ki kell húzni az adagolót(amit mikor visszanyomsz akkor megy be a gyógyszer)Azt nem tudom h ezt az adagolót csak a beállított adagig tudsz kihúzni v túl is lehet húzni és akkor több gyógyszer megy be?
2010. júl. 7. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:

értem,de az új már nem ilyen

lehet te még a régebbi szériást kaptad?

2010. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ma vettem!De ilyen hülye fecskendőt gyártani!Most itt stresszelek h jó adagot adtam e be magamnak!!
2010. júl. 7. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:

jajj bocs kevertem a clexane-nal

addig kell kihúzni, amennyi NE adagot kell beszúrni, bocs

nem baj,ha picit túlszalad, de inkább legyen kicsit kevesebb,mint több

2010. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jól van mert ma sztem egy kattanásnyival túl húztam! De annyival kevesebbet adtam be!Bár lehet nem lett vola nagy baj ha az is bemegy mert nem reagálok túl jól rá!

Köszi a segítséget

2010. júl. 7. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is használtam a Gonal F-t. Ha a skálán pontosan állítottad be az adagot, vagyis 225-t. Akkor nem tudod tovább kihúzni!! És ha megnézed kihúzás után látnod kell a szárán is a 225-t. Nem tudsz többet beadni, mint amin a nyilacska áll!!!!

Ezt azért találták így ki, hogy pontos legyen az adagolás.

A tájékoztatójában is le van írva a pontos használati utasítás.

Mielőbbi babásodást!

2010. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha beállítod, csak a megadott adagig tudod kihúzni, tovább nem megy. Utána viszont teljesen be kell adnod. Nem lehet elrontani.
2010. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!