Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelni?...

Mikor érdemes tesztelni? Nagyon türelmetlen vagyok!

Figyelt kérdés

Az ovum második napján voltam együtt a párommal, nem védekeztunk. Ez 12 napja volt. Még 3 nap múlva kéne megjönnie, de én nagyon nem várom. :)

Mostanában nagyon fáradt vagyok és folyton WC-re járok, mert állandóan pisilnem kell. 😄

Mikor érdemes tesztelni?


2019. máj. 29. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
a nemvárt napján..
2019. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj, hogyha ennyire rágörcsölsz, és kattogsz rajta, ezeket a tüneteket pszichésen is elő tudod magadnak idézni.


Természetesen az esedékes menzesz első napján érdemes tesztelni, de továbbra is azt mondanám, ne kattogj rajta ennyire!

2019. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján érdemes, ezt te is tudod különben nem így tetted volna fel a kérdést. Egyébként nem szól róla törvény, hogy mikor és hány tesztet szabad végezni, úgyhogy akár tesztelhetsz ma is, csak ne legyél csalódott ha negatív lesz vagy megjön 3 nap múlva.
2019. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Apropó, amikor én terhes voltam, csak a 7. Héttől kezdödtek a gyakori vizelés, fáradtság, egyéb tünetek, ennyire korán ez még képtelenség.
2019. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megnézheted most is, de ne bánkódj ha negatív lesz.
2019. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Èn biztos ami biztos, a nem vàrt utàn 2 nappal teszteltem, erős ès egyèrtelmű pozitìv lett :)
2019. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én hétfőre nem várom, ma csináltam egy tesztre t, de persze negatív lett. Szerencsére nincs itthon több teszt, így talán meg tudom várni, hogy ne teszteljek hétfőig :) Viszont tényleg, a csalódás elkerülése érdekében azt ajánlom, várd ki a 3 napot legalább (örülnél, ha ezt a tanácsot én is meg tudnám fogadni..)
2019. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én vasárnapra nem várom, múlt hónapról maradt egy tesztem ( digitális clearblue). Erre az van írva, hogy nem várt előtt képes akár 5 nappal is kimutatni. Ma reggel pozitívat teszteltem. :)
2019. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok, utolsóka!
2019. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!