Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki van még aki jövő hét...

Manka0 kérdése:

Ki van még aki jövő hét vasárnapra nem várja? Mi a helyzet nálatok lányok, mikor terveztek tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 13:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
Júni 7-re nem várom. Sajnos nem érkezett meg időben az ovutesztes csomagom, a 13 ciklusnapon tudtam ellőni az első ovu tesztet, ami elsőre nekem pozitívnak tűnt, de itt mindenki azt írta, hogy még negatív, majd erősödni fog. Aztán teszteltem meg kb 4-5 napig, amiből látszott, hogy valószínű 13. ciklusnap előtt lehetett LH csúcs, mert az első teszt után szépen halvanyodtak a tesztek. Igazából kíváncsi vagyok, annyira talán nem leszek csalódott, első próbálkozós hónapunk.
2019. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 A kérdező kommentje:
szintén első hónap :) szorítok neked! 🍀🍀
2019. máj. 30. 22:09
 23/82 anonim ***** válasza:
Köszönöm ;) én is szorítok értetek! Mikor készülsz tesztelni? Én szerintem 6-án fogok, előbb nem szeretnék, főleg, hogy pontosan nem tudom mikor volt ovum.
2019. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim válasza:

Sziasztok! :)

Én is jövő hét szombatra (nem) várom

Viszont lenne egy kérédsem.

Ovu után 3napra iszonyatosan érzékeny lett a mellbimbom (hozzá érni se lehetett mert sírni tudtam volna..) és az alhasam is.

Ovu után vagyok 8 nappal és ma reggelre nagyon enyhült mindenkettő.

Viszont a hasam fel van puffadva és sűrűbben járok ki wc-re.

Van akinek ilyen tünetei voltak?

én teljesen bizonytalan vagyok. ez inkább mensire utal?


Lau

2019. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 A kérdező kommentje:
22:27 úgy terveztem hogy vasárnap reggel :) remélem kihúzom addig, olyan csábító hogy ellőjek egyet pénteken mondjuk.... :|
2019. máj. 31. 07:25
 26/82 A kérdező kommentje:
szia Lau :) nekem is volt mellfeszülés (bár nekem majdnem minden ovuláció környékén le akarnak szakadni a melleim), ellenben utána meg feszült a hasam és szúrkálgatott.. :|
2019. máj. 31. 07:36
 27/82 anonim válasza:

Nekem sose fájt. :/

mensi előtt max 4 nappal szokott jelezni, hogy meg fog jönni.. de most sokkal hamarabb jelentkezett.

tegnap pl éreztem hogy felment a hőmérsékletem.

2019. máj. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én júni 7re nem várom, már írtam feljebb. Mivel nekem már többedik terhesség, leírom, mik voltak NEKEM a korai jelek. Szoval azért is írom le, mert akinek (és nekem is) még az első v második baba van, fogalma nincs, hogy ez is egy nagyon korai jel lehet, én is csak később kezdtem kapisgálni. Nálam legalábbis.... peteéréskor mindig van szurkálás. Máskor SOHA. Mensi előtt sem. Namost amikor terhes voltam, kivétel nélkül ez a szurka az utolsó héten, vagy a mensi előtti pár napban visszatért! De máskor, amikor nem voltam terhes, mensi előtt ilyen soha nem volt. Innen tudtam már, hogy valszeg sikerült a baba.... :D:D:D Ja és mégegy. Ha már késik és még mindig legalább 36,7 a hőm, akkor is tuti baba van.
2019. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 A kérdező kommentje:

de jó, örülök hogy leírtad :) én egy furcsaságot tapasztaltam, amit eddigi ciklusaim során sosem, a c. 16-20. napja között marhára feszült és érzékeny volt a hasam (ma van a 20. nap)...

fene se tudja mi történik odabent :D

2019. máj. 31. 14:18
 30/82 A kérdező kommentje:
a hőmérsékletet illetően már legalább 2 napja 37,2, mondjuk nem tudom ez mennyire releváns :/
2019. máj. 31. 14:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!