Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyire tervezte meg...

Manka0 kérdése:

Ki mennyire tervezte meg tudatosan a babavállalást?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy mennyire figyeltétek az ovulációt? nekem most volt 26.-án az ovu, 23, 25, 27 is együtt voltunk, remélem valamelyik célba ért :) kinek milyen tapasztalata van?

2019. máj. 30. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Hát én is kb így mint te:) Figyelgettem, hogy mikor lesz peteérésem, aztán reménykedtem:)
2019. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem is rendszeres a ciklusom, a ciklus naptár szerinti középidő hetén voltunk együtt 1-2 naponta. Próba szerencse alapon álltunk neki, nem hittem volna, hogy sikerül, de elsőre összejött, már 35 hetes vagyok :)
2019. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Én mióta az eszemet tudom görcsölök peteéréskor. Régen utáltam, de most nagyon praktikus volt. Amikor elkezdtem görcsölni szóltam páromnak hogy valamit kéne alakítani. Persze nem csak akkor voltunk együtt, de akkor fixen
2019. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Az elsőt annyira, hogy még esemény utánit is vettem be, a másodiknál orvosi javaslatra a próbálkozás előtt fél évvel abbahagytam a fogamzásgátlót, 1 hónappal előtte elkezdtem folsavat szedni, mivel össze-vissza jött meg a menstruációm ìgy számoltam egy ciklus átlagot, annak a felénél 3x együtt voltunk és elég is volt ennyi
2019. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Eldöntöttük hogy mától nincs megszakítás tavaly április 20.án. Nem néztem semmit.

Rá 38 hétre megszületett a kislányom :)

2019. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de jó, mennyi sikersztori :D azt hiszem kicsit bizakodom akkor :)
2019. máj. 30. 18:44
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Hány kérdést fogsz még kiírni arról, hogy mikor meg hányszor dugtok a férjeddel? Leköthetnéd magad valami értelmesebbel is.
2019. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
meg is lepődtem volna, ha nem téved ide egy s...fej :D köszönöm hogy megosztottad a kéretlen és abszolút intelligens véleményed, lapozz tovább innen :D
2019. máj. 30. 19:41
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Előtte egyideje jobban odafigyeltem a vitaminokra..


Néztem h kb mikor lehet ovu.. De nem volt olyan, hogy "gyere apjuk.. Most van helyzet"


Kb 4. Hónap lett sikeres

2019. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Semennyire. Eldöntöttük, hogy gyereket szeretnénk és szexeltünk ugyanúgy, amikor csak megkívántuk egymást.

Nagyon gyorsan sikerült mindhárom gyerek.

2019. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!