Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyire tervezte meg...

Manka0 kérdése:

Ki mennyire tervezte meg tudatosan a babavállalást?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy mennyire figyeltétek az ovulációt? nekem most volt 26.-án az ovu, 23, 25, 27 is együtt voltunk, remélem valamelyik célba ért :) kinek milyen tapasztalata van?

2019. máj. 30. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Hat en nem nezegettem. Megbeszeltuk hogy 2 naponta akcio. Es elsore ossze is jott. De hat innen kezdodik csak a tovabbi aggodas. Vajon fog verni a szive? Vajon egeszseges? Vajon rendben megszuletik...stb.
2019. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
gratulálok!! :)
2019. máj. 30. 20:42
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
Vitamint kezdtem szedni, illetve elég pontos a ciklusom, így tudtam, hogy kb. mikor van peteérés. Abban a 2-3 napban minden este csináltuk, 2 hónap alatt össze is jött :)
2019. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Annyira terveztük tudatosan, hogy nem volt kéznél óvszer és rizikóztunk abban a hónapban. Lassan 5 éves az eredménye.
2019. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%
Én tervezős fajta vagyok, sajnos nem tudtam teljesen spontán maradni. Folsavat szedtem. Első pár hónapban kb figyeltük mikor lehet peteérés, aztán két hónapig ovu teszteket végeztem, akkor tudtam meg, hogy később van peteérés. 2-3 naponta voltunk együtt decsak ha kedvünk is volt. Fél év alatt sikerült. Nehéz volt kivárni, de igazából csak ezután jön a neheze :)
2019. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!