Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Házasságon belül vagy inkább...

Házasságon belül vagy inkább házasságon kívül vállalnál tudatosan gyermeket? És miért úgy?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 20:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%
Nem házasodtunk össze, de van egy 2,5 évesünk. Nem különösebben érdekel minket a papír.
2017. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
50%
Manapság már teljesen mindegy.
2017. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
56%
Nem a papír számít, hanem a stabil párkapcsolat, megfelelő anyagi háttér és közös elhatározás. Bár házas vagyok és van gyerek, nem bántam meg a papírt, mert közelebb éreztem a párom miután megvolt a lagzi. Ezt a párnak meg kell beszélni és közösen dönteni.
2017. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
63%
belul. de nem a papir miatt hanem a dolog lelektani hattere miatt...ha ket ember osszehazasodik az azt jelenti mernek felelosseget vallani, egymas irant is, a barataik csaladjuk elott is...(persze ugyanezeglehet ket ember kozt akkor is ha nem hazas) de ha eljutnak oda hogy ezt hivatalosan is megerositik az szamomra azt sugallja hogy egysegben szeretnék leelni az eletuket, csalad egysegeben beleertve ebbe a gyereket is
2017. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
81%
Hazassagban. Par evvel az eskuvo utan szulettek a gyerekeink.
2017. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
75%
Csak házasságban. Nekem érzelmileg is fontos volt, de a házasság elsősorban egy jogintézmény. Lehet, hogy van aki szerint csak egy papír, de milyen fontos papír. Nagyon nem mindegy jogilag, hogy házasok vagyunk-e.
2017. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
46%
Házasság nélkül. Nem vagyok házasságpárti.
2017. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
53%

Eskuvo elott teherbe estem :)

Es utana is 2èvvel!! Nem ehhez kotottuk

2017. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
68%

Házasságban.

Nem papír, ez nekem is lélektani leginkább.

Konzervatívak is vagyunk ebből a szempontból. Sem a férjem, sem az én családomban nem divat lány fejjel gyereket vállalni, minket így neveltek. Nekem fontos volt, hogy a párom feleségül vegyen, ezzel is kifejezzük egymás iránt, hogy egymással képzeljük el a jövőt, a családalapítást, gyereket/gyerekeket.

Jogilag és érzelmileg is egy fontos dolognak tartottuk, nem csak egy papír.


Esküvő után álltunk neki a babaprojektnek. :)

2017. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
87%

Mondhatom, hogy is-is.

Eldöntöttük, hogy összeházasodunk, ujjamra került a gyűrű, megbeszéltük hogy tavasszal jó lesz a dátum (december volt) és onnantól nekiálltunk próbálkozni azzal, hogy "úgyse sikerült elsőre". Hát sikerült. Végül februári esküvőnk volt, házasságba született, de előtte "készült".

2017. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!