Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 napra jött meg, hogy lehet?

21 napra jött meg, hogy lehet?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy vannak ilyenek. De nekem az életben SOHA nem volt rövid ciklusom, sőt. Eleinte még lány koromban és első kettő gyereknél hosszú ciklusaim voltak, 32-35 naposak is előfordultak. Soha nem volt nőgyógyászati bajom, és most szeretnénk kistesót, viszont nagyon ledöbbentem, amikor a 21. napon megjött! Ha nincs nőgyógyászati gondom, akkor mégis mitől lehetett ez a rövid ciklus? S szerintetek akkor a köv ciklusban emiatt ki tudja, hogy mikor, akármikor, bármikor lehet a peteérésem?
2019. jún. 1. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalommal még teljesen normális, hogy kilengett a ciklusod. Stressz okozhatja, a megváltozott életmód, a hirtelen nagyfokú mozgás, munkavégzés.
2019. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi. Igen az igaz, hogy életmódot váltottam.
2019. jún. 1. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nők vagyunk és nem gépek. Bármikor bármitől, akár ok nélkül is lehet egy adott hónap ciklusa más. Akkor is, ha 20 éves atomóra pontosságú ciklussal rendelkezik az adott nő.

Nekem világ életemben 22-25 napos ciklusaim voltak, aztán egyszer volt egy 30 napos ciklusom. Ez volt életem leghosszabb ciklusa és életem 21 menstruációs évemből egyetlen egy ilyen hónap volt. Akkor szerinted jelent bármit is, hogy most ennyi napra megjött?:)

2019. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!