Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budapesten egy viszonylag...

Budapesten egy viszonylag korrekt árban lévő magán nőgyógyászatot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogamzásgátlót íratni, most először. Nem Pesti vagyok, de van tartózkodási címem. Nem sűrűn járok haza, és itt szeretnék íratni valahogy fogamzásgátlót. Illetve az lenne a kérdésem, hogy ennek mi a menete, ha most szednék majd először?


Tapasztalatok alapján kit, melyik klinikát tudnátok ajánlani, akik viszonylag jó áron csináljak meg a vizsgálatokat és írnak receptet?



2019. jún. 3. 00:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy ezt megtehetem kórházban is? Hogy bemegyek a kerületi kórházba a nőgyógyászatra, elvégzik ott is a vizsgálatokat és írnak receptet?
2019. jún. 3. 00:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Praxis rendelő Kosztolányi térnél nagyon jó és olcsó is elvileg, nézd meg interneten, én a G1 intézetbe járok, de az nem olcsó.


Kórházban időpontot kérsz a nőgyógyászatra, de ott ne várj ilyen-olyan vizsgálatot gyógyszer felírás előtt, csak felírják és kész, aztán vagy jó neked vagy nem..


Nem olyan extra bonyolult a menete, bemész, elmondod mit szeretnél. A normálisabbil fajta elküld azért egy hormon vizsgálatra hogy melyik lenne neked a megfelelő,á a tabletta, nekem akkor rákszűrést is csináltak illetve kenetet vettek.

Ha megvan a hormon vizsgálat eredménye visszamész és felírják a megfelelőt.

De volt olyan dokim aki "testalkatra" felírta és eltalálta, működött a dolog.

2019. jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Madách11-ben Dr. ANtritter Zsófiát ajánlom. Nem horror áron van (15e) és extra figyelmes, mindenre kiterjedően.
2019. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!