Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok ajánlani jó sztk-s...

Tudnátok ajánlani jó sztk-s nőgyógyászt Budapesten vagy Szszentmiklóson? Beindult a babaprojekt.

Figyelt kérdés
Eddig magándokihoz jártam, mert munka után könnyebben el tudtam menni. Ő nem rendel máshol, de nem szeretnénk annyi pénzt ráfordítani majd a vizsgálatokra. Jó lenne egy dokihoz járni a szülésig.

2019. jan. 21. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik kerületbe vagy bejelentkezett lakó? Oda mehetsz.
2019. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elvileg Szszentmiklós a rendelőkörzetem, de pl. ha rohanni kell valami miatt akkor a I. sz. Szülészetre kell mennem a Baross utcába.
2019. jan. 21. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor Miklósra járhatsz dokihoz.
2019. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor ez így már tiszta.

Ebben az esetben tudna ajánlani valaki Miklóson nőgyógyászt?

2019. jan. 21. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
A Baross utcában tudom ajánlani dr. Silhavy Mihályt. Igaz nem mostanában szültem nála, de akkor nagyon kedveltem.
2019. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a Horváth doktor ott van még, őt nem ajánlom. Weidner jó volt nagyon, de azt hiszem már mem ott rendel.
2019. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!