Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elszakadt a gumi szex közben,...

RekaFeher kérdése:

Elszakadt a gumi szex közben, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

lefeküdtem a barátommal,amint behatolt érezte, hogy a gumi kiszakadt,az oldanán kicsit, nem ment el és azt mondta előváladéka sem volt.

azért szakadt el mert száraz voltam, gondolom én, mert benyálaztuk a hüvelyem.

amint barátom észre vette az elszakadt DUREX óvszer nagy betűkkel a durext, mert állitólag ezt annyira atombiztosan ajánlják.

elmentem pisilni és egy kis folyást éreztem lefelé a fenekemen, de nem sperma szerű volt, szerintem az a nyál volt. teljesen kétségbe vagyok esve nem szeretnénk gyereket csak 18 évesek vagyunk. mi a teendő, nem szeretnék orvoshoz menni ezzel. a teszt nem mutatja még ki? ma történt az eset.

2019. május.18án menstruáltam.

május. 22.én múlt el.

kérlek segítsetek!


2019. jún. 3. 23:18
 1/10 anonim válasza:
100%

Ha nem ment el a barátod, és szex előtt sem volt orgazmusa (vagyis nem maradhatott a húgycsövében sperma), akkor szinte 0 az esélye annak, hogy teherbe estél.


Szex után három napig tudsz esemény utáni tablettát szedni, utána már nem működik. Ha még benne vagytok a három napban, akkor orvos fel tudja írni nektek, beveszed, és probléma megoldva.


A teszt még nem mutatja ki ilyenkor, hogy terhes vagy. Olvasd el a tesztek leírását a neten, de kell neki két hét a _peteérés után_. Magyarul leghamarabb akkor tudja kimutatni a teszt, hogy terhes vagy, amikor a következő menzeszednek kéne megjönnie (előbb nem megbízható).

2019. jún. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
87%

Nálunk, ami bevált az a vízalapú (vagy víz/szilikon) síkosító. De nem erre vonatkozott az eredeti kérdésed, ezért nem is írtam.


Az okoskodókkal, akik életükben _minden_ dugást már fiatal koruk óta profin csinálják, ne törődj. Neten a legnagyobb lúzer is felveheti a megmondóember szerepét.

2019. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
83%
Ilyen nálunk is volt már mind 2 be pánikoltunk egymáshoz sem szóltunk annyira meg ijedtünk míg el nem ment nő gyógyászhoz majd meg evett az ideg .
2019. jún. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

A durex az egy brand. Akik atombiztosan ajánlják, az a durex marketingcsapata :) Igen, az költ a legtöbbet az arculatra, de ezt nehogy úgy képzeld el, hogy itt jóval biztonságosabb lenne bármi, a laborban ugyanaz történik. Költség, profitmaximalizálás és az előírások betartása, vagyis semmivel nem áll érdekében szarabb minőségre gyártani csak azért hogy biztonságosabb legyen, szép is lenne ha a márkától függne hogy átmegy-e a biztonsági rostán. És ezen kívül, a durex ráadásul ehhez képest is sokat kamuzik. Tudom, mert nekem 6 éve volt aktuális, amikor az exem napi szinte olvasta a bulvárcikkeit, felment az oldalára és olyan következtetéseket vont le, hogy az óvszer a legbiztonságosabb védekezési módszer minden közül, a nők ennek nem is érzik semmilyen hátrányát csak a pasik egy kicsit, de a durex csúcsszuper fejlesztései miatt azt még a pasik se érzik, és "fókuszcsoportos (kamu) interúkat" rendeznek ahol úgy beszélnek róla mintha ezzel mindenki egyetértene, és interjúnak tűnő videókat is összevágnak. Atom parasztvakítás az egész, inkább kérdezz meg egy nőgyógyászt a biztonsági részletekről, az pedig hogy olyan mint bárkinek is mint anélkül, meg megmosolyogtató humor inkább. Bármilyen márka, bármilyen kiszerelés (ultra-mega thin silver) kb hasonlóan érezhető, latex is de amire rámondják hogy még jobb mert nem latex, az meg méginkább, valószínű alapból ezért a legelterjedtebb a latex mert nincs más amit jobbra fejlesztettek volna.

Amúgy biztosan nem vagy terhes, a nőgyógyász szerintem eseményutánit se biztos hogy javasolna, aktus előtt betette és ráadásul oldalt szakadt el, ezt inkább csak még a túlparázás :)

2019. jún. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Hát, biztos ami biztos alapon én választanék egy nevet a születendő gyereknek :)
2019. jún. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem vennék be esemény utáni tablettát. Viszont süt az írásodból, hogy alapvető biológiai fogalmakkal nem vagy tisztában. Ez 18 éves nőként (lányként?) elég lesújtó. Ne szexelj így, mert a végén gyerek lesz belőle...
2019. jún. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy terhes vagy, egyébként a terhességi teszt kb 2 het múlva mutatná ki ha mégis...
2019. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
40%

Vannak, akik ilyen félősek, nem biztos hogy erre rögtön úgy kell reagálni hogy ne szexeljen soha mert akkor jobb ha nem szaporodik, stb. Félnek az ilyen fiatalok, mert sokat hallják hogy mennyire elcseszi az életüket egy gyerek, ami ebben a formában igaz, de attól még egy ilyentől biztos hogy nem történik semmi. Ha lemossák a spermát a zuhanyrózsával és a vízzel együtt "lefolyik", attól is minden tizenéves retteg fölöslegesen meg ilyenektől hogy az óvszerből kifolyik és visszamegy az oldalán... ez nem biztos hogy azt jelenti hogy hülyék, csak megy a para. És ezért vesznek durext, mivel ők ügyesen meg tudják ezt a tábort szólítani és ezzel vissza is élnek :DDD

Az már csak a szánalmasság legalja, hogy sok frusztrált egyén ilyenkor is jön baromságokat írni mert b..szakodni mással azt muszáj hisz erről szól nekik az élet és a névtelen fórum.

2019. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik segítettek 2 napja megjött, nem vagyok terhes!❤
2019. jún. 16. 22:38
 10/10 anonim válasza:
Nyilván...
2019. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!