Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex gumi nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Ha az első szexnél nem lesz gumi, de aztmondta a barátom, hogy tudja, hogy mikor kell kihúzni, és ha időben ki is húzza lehetek terhes?

2018. márc. 9. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2018. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Olvass még a témáról mielőtt nekikezdesz a reszelésnek...
2018. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván.

7000Ft.-ot azért készíts az éjjeli szekrényre,mert annyi,körül van az esemény utáni tabletta ára.De,készülj fel rá,hogy hónapokig össze-vissza fogsz tőle menstruálni és úgy kell felíratni a nőgyógyásszal.

De választhatod az abortuszt is,az kb.30.000 Ft és egy picit jobban összekutyulja a szervezetedet.

2018. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Vagy sok boldogságot! 😁
2018. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Gumi nélkül élvezetesebb. Gumival biztonságosabb. Válassz!


Mondjuk én másfél évig csináltam megszakítós módszerrel több lánnyal is és egyszer sem lett baj. Persze ez nem jelent semmit.


31F

2018. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a hülyeséget hol tanítják?
2018. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha fogamzásgátló tablettát szedsz, akkor mehet első szex gumi nélkül. Egyéb esetben bolond vagy, ha belemégy!
2018. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha ebbe belemész, úgy játszotok orosz rulettet, hogy az ő keze van a ravaszon, és a te fejedhez fogja a pisztolyt.


De nyilván te tudod, hogy vállalod-e a kockázatot.


A te életed - a te döntésed.


Azért ha gondolod, olvasd el, amit 25. hozzászólóként írtam ennél a kérdésnél:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2018. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért sértődik meg az emberek többsége azon, ha valakik megszakításos módszerrel védekeznek és leírják, hogy nem volt bajuk belőle egyszer sem. Milyen indulatokat vált ez ki másokból? Irigyek az emberek? Rossz a saját nemi életük és azt akarják h másnak is rossz legyen? Nem értem.
2018. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert fiataloknak NEM ajánlható módszer!
2018. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!