Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok olyanról aki óvszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyanról aki óvszeres védekezés ellenére lett terhes? Mert szerintem ha ki is szakad a gumi még akkor is ott a 72 órás tabi lehetősége.

Figyelt kérdés

Csak mert volt ilyen kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


A másik, hogy max. talán akkor lehet elképzelni ha, a férfi „elmegy” és leveszi az óvszert, majd utána nem takarítja le a nemi szervét, és úgy teszi vissza a p.nciba. Vagy gumicserénél kerül az új óvszer külső felületére „cuccos”, és az később bekerül a p.nciba.


2019. febr. 19. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Persze hogy lehet így is terhes.

Az lehet, hogy ott a 72 órás tabi, de mivan akkor ha nem veszik észre hogy kiszakadt, vagy nem szedhet a nő hormontartalmú tabikat.

Ezek is simán előfordulhatnak.

2019. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó használat mellett szerintem lehetetlen. Általában aki azt mondja, hogy gumi mellett lett terhes, az nem vette észre higy kiszakadt, vagy elfelejtettek gumit húzni.
2019. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Boszorkány_ ***** válasza:
Ha jó a gumi mérete és helyesen van felhelyezve akkor majdnem lehetetlen.
2019. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A linkelt kérdésnél nekem gyanús, hogy a pasi direkt csinálta. Kiszúrta a gumit van ki tudja...
2019. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy*
2019. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottam már el gumit nem is egyszer, ebből egy volt, amikor tényleg az óvszer minősége volt szаr, a többi alkalommal pedig, az lehetett az ok, hogy x+1.-edik menet volt, a zászló már nem állt úgy és addig-addig csúszkált az óccer, hogy nem bírta és kiszakadt.


Mindezzel csak azt akarom mondani, hogy a gumi az nem olyan, mint a zokni, hogy lukas lesz, hanem konkrétan széjjelszakad, nem tudod nem észrevenni.

2019. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a pasi észrevette, a csaj nem. Nekem össze egyszer volt olyan, hogy kiszakadt a gumi, 15 évesen, kb 1 hónapja nem voltam szűz, se a pasi, se én nem vettük észre. De azért egy tapasztalt nő vagy férfi más téma szerintem. :D
2019. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!