Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacio utani 11. napon...

Ovulacio utani 11. napon nincsenek terhessegi tunetek (de menstruacios tunetek sem amik ilyenkor mar jelentkezni szoktak), tesztelt valaki igy pozitivat megis?

Figyelt kérdés

2019. jún. 4. 13:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Annyira sok ilyen kérdés van ahol egymás teszi jeleit keresitek, hogy abból majd a magatokéra következtessetek, de teljesen felesleges! Ezt a lehető legjobb indulattal írom.

Minden test más.

Minden terhesség más.

Saját példám: volt terhességem ahol már nemvártkor erős piros csík lett és tünet is volt. Volt terhességem ahol semmi jel nem volt 6. hétig és a vonal is bazi halvány volt. És volt a kettő ötvözete is.

(5. terhessegemet élem most, 21 hetes vagyok)

2019. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*testi jeleit
2019. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
A 11.dpon mégis milyen terhességi tüneteket vársz? Hiszen még terhes sem lehetsz ebből a ciklusból. Kérlek, hogy olvass utána, tájékozódj, és ne keress magadon ész nélkül tüneteket.
2019. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Azért ne mondj baromságokat, utolsó. 11 dpo-n, ha sikerült a fogamzás, lassan befejeződik a beágyazódás, sokaknak már a teszt is halvány pozitív ilyenkor. Mi az, hogy még terhes sem lehet ebből a ciklusból?
2019. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
11. dpon látszódHAT. És ha most sikerült is, még nem terhes, az majd kiderül két hét múlva. De az a marhaság, hogy valakinek ilyenkor terhességi tünetei lennének. Nem kell ennyire nagyon ráfeszülni a dologra.
2019. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Ha, mielőtt belekötsz a két hétbe: tankönyvi esetben meg négy nap, mire megjön. Késik mondjuk egy hetet, az 11 nap. És kész, ott a szép, egyértelmű pozi teszt. Elmegy dokihoz, aki azt mondja, hogy menjen vissza kb a hatodik, hetedik hétben. Van szívhang, ott a terhesség. És innentől ez csak tolódik, ha esetleg hosszabb a ciklusa.
2019. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Tehát szerinted csak akkortól terhes valaki, ha már az orvos megállapította. Addig hiába van pozitív terhességi teszt, meg esetleg hiába hányja szét magát az ember(én az 5. héttől hánytam, 6. héten voltam orvosnál), akkor sem terhes, amíg az orvos azt nem mondja. Ezzel szemben az elmaradt menstruáció idején már 1 hónapos terhesnek számít az ember. Szóval már itt megdől az okoskodásod. Nagyon megy itt gyakorin a "várd meg amíg 1-2 hetet késik", meg a hasonló okosságok. Ha valakinek sikerült teherbe esnie, akkor annak az esedékes menstruáció napján pozitív a tesztje. Csak sokan úgy dpo-znak itt, hogy azt sem tudják, mikor is volt pontosan a peteérésük. És akkor jönnek az olyan baromságok, hogy neki 2-3 nappal az esedékes menstruáció után lett csak halvány a tesztje. Holott csak nincs tisztában a peteérése pontos időpontjával. Nem kell heteket várni a tesztelgetéssel, csak itt a sok "nagy magyar anya" ezt harsogja ezerrel. Nyilván nem kell tüneteket keresgélni pár nappal az együttlét után, de akkor is bődületes baromságokat beszélsz. Részemről a téma lezárva. :)
2019. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

De könyörgöm, 11 nappal az ovuláció után terhestünet? Ne viccelj már! Én nem nagy magyar anyáskodok, csak úgy viszonyulok a dologhoz ahogy az orvosiam mondták. Szerintem nincs ezzel sem baj, bár ha te okosabbbak tartod magad, mert szültél már, az a te dolgod.


És igen, szerintem akkor jelentheti ki valaki, hogy terhes, amikor már legalább szívhang van. Előtte még BÁRMI lehet. Igen, tudom, hogy utána is. (Saját tapasztalat sajnos). Az, hogy neked voltak tüneteid, nem jelenti azt, hogy mindenkinek úgy lesz.


Pontosan azért, amit te is mondtál, hogy a nők gyakran nem is tudják a saját ovulációjuk időpontját, azért érdemes várni legalább egy hetet a teszttel, és akkor nem kell itt kérdezgetni, hogy ki mit lát a nyomorult halovány két csíkos tesztjén. Nem logikus ez számodra?


Ha jobban elolvasod, amit írtam, és át is gondolod, akkor megérted, hogy miért nem "bődületes baromság", amit írtam. És azt fent tartom, hogy te estél nekem, hogy baromságokat írok, így ez a "lezártam a témát" elég hülye duma részedről.

2019. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy pozi teszt után ne kímélje magát az ember, ezt szerintem sehol nem láttad. :)
2019. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nem volt celom felhergelni kedelyeket, inszeminaciom volt repesztovel igy pontosan tudom mikor volt ovulaciom. Nagyon regota szeretnenk babat es minden honap fajdalmas amikor megjon, plusz a 10-15.napok a legnehezebbek es iszonyu lassan telnek, nem is tudok semmi masra gondolni (mielott kertek, hogy tereljem el a gondolataimat) igen, ilyen helyzetben nem konnyu "egy-ket hetet varni amikor kesik".

Mivel amikor megjon mar 4hetes terhesnek szamit a no es a HCG is emelkedik a szervezetben ezert kerdeztem, hogy volt-e masoknal arra pelda, hogy tunet nelkul 4hetes terhesek voltak.

2019. jún. 5. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!