Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen hamar pozitív teszt?...

Ilyen hamar pozitív teszt? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


5 nappal nem várt előtt vagyok .(vasárnap )

A tesztet pedig azért csináltam mert iszonyat fáradtnak érzem magam

Voltak tünetek de nem erősen

Aztán a clearblue teszt csak megerősítésnek lett csinálva mert nem hittem el amit látok .

Egyetlen erősebb jel a savasodás volt mert ez rám nem jellemző

Tényleg igaz hogy az ikerterhességeknel előbb és erősebben mutatják a tesztek a terhességet ? Vagy csak mendemonda és előbb volt peteeresem ?

Utolsó menzeszem május 10-12 (3 nap ) mindig ennyi szokott lenni néha 4 nap .


2019. jún. 4. 19:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Angliában elek :/ itt alapból le se szarnak a 12. Hétig
2019. jún. 4. 21:15
 12/17 A kérdező kommentje:
Viszont igazad van ezt fogom tenni holnap bemegyek és jól megcsapom ha nem ad semmit 😅😬😬cirkusz lesz de nagy
2019. jún. 4. 21:20
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Angliából vagyok en is.

Ha meg “csak” egy vetelesed volt, nem csinalnak semmit, az termeszetes szelektacio.

Szedd a terhes vitamint meg a folsavat es bizz a babadban hogy rendben lesz minden. :))

Ha scant akarsz kiharcolni, akkor ugy 6-7 hetesen mondd hogy gorcsolsz es verzel. Early pregnancy t kell hívni, es fontos hogy gorcsolsz is, egyébként nem néznek meg.


(Tudom hogy nem jo az ördögöt a falra festeni, de másképp nem néznek meg 🤷🏻‍♀️)

2019. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Én úgy terveztem h kifizetem a magán dokit

Nem olcsó de az biztos nem hajt el a fenébe, a pénzemért azt kapom amit akarok :) Kaphatok képet és stb

Várok egy bő hónapot és remelem a legjobbakat

De azért átmegyek a patikába és megkérdezem majd a progeszteront

2019. jún. 5. 08:42
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 8-9. Dpo-n lett halvány pozitív tesztem. Elöbb volt a peteérésem és ezért hamarább fogant, az ultrahang meg minden alkalommal ki is mutatta, hogy 3 nappal nagyobb a babám. Most vagyok 38 hetes terhes. 😊 Szerintem neked is pár nappal hamarább fogant és azért lett ilyen hamar pozitív a teszted. Boldog babavárást ❤
2019. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked pedig könnyű szülést és jó babazast :)
2019. jún. 5. 20:28
 17/17 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2019. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!