Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem vart napján negatív...

A nem vart napján negatív teszt. Lehet meg ebbol pozitiv?

Figyelt kérdés
2019. máj. 28. 13:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Milliószor kérdezitek meg ezt naponta. Lehet nyilván, hisz valakinek csak többnap késés után lesz pozitív.
2019. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak olyan ideges vagyok. Vannak terhes tuneteim ,szinte biztos voltam benne ,hogy pozitiv lesz.
2019. máj. 28. 13:44
 3/18 A kérdező kommentje:
2019. máj. 28. 13:55
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tuneteket a HCG hormon okozza, akkor azt mar a teszt is kijelezne!
2019. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ilyen tünetet csak beképzeljük, amikor nagyon terhesek akarunk lenni. Jó lenne végre belenyugodni ebbe.
2019. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

A "tünetekről":



Lényeg: a női testben a ciklus 2. felében millió dolog megy végbe, akár van terhesség, akár nincs. Ebből neha megérzünk ezt-azt, néha nem. Van aki csak 2-3 alkalommal. (tehát az sem jelent semmit ha olyat érzel amit meg sosem, pláne mert aki nagyon akar VAGY pont nagyon nem akar az érdekes módon mindig megfigyel magan valami olyat amit azelőtt nem).


Szóval: premens és koraterhes jelek nem egyértelműen szétválaszthatók! Pláne, mert koraterhesen is premens jeleket érzünk, ez természetes.


Az itt-ott szurka bárhol, barmikor,.bárkinek lehet.


Nekem volt terhessegem ahol volt, és volt amikor nem! És menzeszem is jött meg úgy hogy volt előtte szurkálás és úgy is, hogy semmi. 5 terhességem volt (5. most van épp) ezért eléggé sokmindent megtapasztaltam.

2019. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, kérdező, ha ez segít, én is sorstárs vagyok, nekem sem jön meg, hétfőn kellett volna neki, és hát negatív a teszt. Sajnos valami más miatt késik, igaz, hogy van, akinek nem mutatja ki, meg később mutatja ki, meg satöbbi... de inkább ne spannoljuk magunkat ezzel, próbáljunk megnyugodni, mással foglalkozni. Annyi olyan sztori van, hogy nem és nem jött össze, aztán az ember elengedte a témát, és már meg is fogant.
2019. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Utolsó válaszoló, ugy olvastam amíg nem jön meg van remény. De már én sem hiszem ,hogy sikeres volt ez a hónap. Sok sikert kívánok neked
2019. máj. 28. 14:18
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
En mehmondom oszinten, hogy mikor negativat teszteltem, akkor abba igy belenyugodtam, hogy hat ez nem jott ossze. Es tenyleg nem. Sosem. Mikor osszejott volt masodik csik. Halvany volt, de nem kellett vadaszni, feltolteni, megszerkeszteni, hogy valaki azt mondja ra, hogy mintha.
2019. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
2019. máj. 28. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!