Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esély rá,...

Szerintetek van esély rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdán elősszőr feküdtünk le a barátommal, de nem sikerült. Mert túl szűk voltam, megpróbáltuk egy párszor de mindig csak 4-5 centire ment be, utána mintha falba ütközött volna. Sokáig óvszer volt rajta, aztán tettünk egy probát óvszer nélkül is, de akkor se ment mélyebbre. Mielőtt betette volna letörölte a lehetséges előváladékot. Végül feladtuk aznap. Viszont másnap reggel, ilyen világos barnás cseppek voltak. És a havim szombaton kellett volna, hogy megjöjjön, viszont késett, egészen tegnapig. Nekem ebben az volt a para, hogy sosem szokott késni. Nekem mindig rendszeresen jön meg. És azokon a napokon amig késett, néha megtévesztő volt, mert ugyanugy fájt a hasam, és néha mintha kicsit véreztem volna, de nem többet egy cseppnél. És ezekkel kapcsolatban annyi lenne a kérdésem, hogy szerintetek esélyes e az, hogy még ha nem is sikerült ugye betenni rendesen, és el se ment, és megjött, lehetséges e, hogy terhes legyek? Mert utána olvastam és lehetséges az is, hogy csak túl paráztam. De a barna folyadékot beágyazodásnak gondoltam, aztán több helyen írják, hogy terhesség közben is megjöhet, és a barátommal teljesen beparáztunk azóta. Szerintem majd amikor elérni a 14ik napot csinálok egy terhességi tesztet, csak addig kicsit le akarnék nyugodni.

2019. jún. 5. 05:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak elvesztetted a szüzességed,emiatt volt másnap reggel az a néhány csepp barnás vérzés. Főleg,h most meg is jött. Nyugi!

Ha úgy érzed,csinalj egy tesztet úgy 10 nap múlva,vagy várd meg,h megjön-e a következő mensid.

De szerintem nem lettél terhes.

Ha elkezdesz szexuális életet élni,már az is okozhat némi változást.

És mindig minden körülmények között használjatok óvszert. Esetleg plusz síkosítót.

2019. jún. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég esélytelen, de többet ne találjátok ki ilyen butaságot, hogy leveszi az óvszert.
2019. jún. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a szűzhátya átszakad, akkor az okozhat vérzést, amit nem feltétlenül közvetlen utána veszel észre. Az első szex szinte mindenkinek megzavarja a ciklusát elkisebb vagy nagyobb mértékben, emiatt ne aggódj!


Viszont, ahogy az első írja: mindig védekeztetek! Sose "tegye be egy kicsit" se gumi nélkül a barátod! Amiatt, hogy "nem sikerült", szintén próbálj nem rágörcsölni, az első senkinek nem jó, aki azt mondja, hogy igen, az hazudik! :) Nyugodtan vehettek síkosítót, de arra figyeljetek, hogy olyat, ami óvszerrel használható. Hát, első bikkre kb ennyi. Jó felfedezést!

2019. jún. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!