Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27. szülinapom után fél évvel...

27. szülinapom után fél évvel fog megszületni az első babánk, szerintetek nem vagyok túl fiatal Anyukának? Nem korai ennyi idősen szüli manapság?

Figyelt kérdés
A baba nem tervezett gyerkőc, jönni szeretett volna. Köszi a véleményeket
2010. júl. 8. 09:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok és epekedek már egy gyerekért. Próbálkozunk ezerrel, de még semmi. Szerintem ezt neked kell eldöntened. Én már több mint egy éve szeretnék gyereket. Mindenkinél máskor jön el az anyai ösztön..
2010. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
nem korai. de a gyermekvállalásnál nem elsődlegesen a fizikai kor számit lehet nagyon felelőségteljes egy alig húsz éves is és lehet nagyon gyerekes és felelőtlen egy harmincöt éves is szóval hidd el nem ezen múlik a koron csak élcelődni szoktak az emberek de nem gondolnak tovább.... -sajnos- ha úgy érzed hogy érett vagy rá ne hagyd magad és engedd el a füled mellett a megjegyzéseket én is sokat hallgattam mert 29 évesen első babával úgy néztem ki mint egy 17 éves a férjem is 30 volt már és ő is tininek néz ki .. nem tehetünk róla ilyen a természet.
2010. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 ltimea ***** válasza:
100%
én 25 voltam amikor szültem az elsőt, 27 voltam amikor a másodikat, és 30 leszek amikor az ikreket.
2010. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én 1 hónap múlva leszek 27 már van egy 18 hónapos fiam és nemsokára megszületik a második fiam is.

Túl fiatal nem vagy anyukának, hidd el vannak nálad sokkal fiatalabbak is és idősebbek is..

Azt neked kell érezni, hogy fel vagy -e készülve az anyaságra.

Én úgy éreztem 25 évesen, hogy fel vagyok készülve!!

2010. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a véleményeket. a baj nálam is hasonló, körülbelül 16nak néznek az utcán, és azokat a pillantásokat nem kívánom senkinek, amit kapok...nem esik jól sokszor
2010. júl. 8. 09:53
 6/24 anonim ***** válasza:

én is ettől félek. de egész pontosan: sz@rd le.

skh a külső szemlélő vadidegen pletykás nyanyának, hogy mikor szülsz. szülhetnél 18 évesen is ha úgy tetszik, nem az ő dolga.

de utálom az ilyet az emberekben, semmi se jó nekik.

2010. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
és tudom, imádni fogom a kicsit, de borzasztóan félek...a jelzők: felkészületlen, nem elég érett rá; megijesztenek...hiszen felelősségteljes állásom van, ugyan hitelből, de van lakásunk, de ha azt nézzük, nekem foggalmam sincs mit és hogyan csináljak egy babával...berezeltem várandósan...szép:(
2010. júl. 8. 09:55
 8/24 anonim ***** válasza:
ezen szerintem mindenki átmegy. ha már ott lesz veletek, tudni fogod, mit kell tenned, hidd el.
2010. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy tudni fogod, hogy mikor mit kell tenned. És ez most egy természetes érzés, mert dúlnak benned a hormonok. Ne aggódj, menni fog!!! Kitartást. :)
2010. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de 27 évesen ilyesmin agyalsz? Hogy mit szólnak az emberek, mert fiatalnak nézel ki? Mert ha tíz évvel fiatalabb lennél, azt mondom, oké, na de ilyen idősen? Mégis hány évesen akarsz szülni, 40?

25 vagyok, van egy 2 hónapos kisfiam. Én is gimnazistának nézek ki, a védőnő is megkérdezte, hány éves vagyok. Sőt, a babakocsit ajándékba kaptuk a szüleimtől, és amikor megvettük, az eladó apukámnak kezdte magyarázni, hogyan működik. Mondom neki, nekem mutassa, én vagyok az anyja. Erre csak habogott, azt hitte, valami "megesett kislány" vagyok, aki a szülei nyakára szül. Mi meg szakadtunk a röhögéstől. (Férjnél vagyok, a jegygyűrűt is hordom.)

Más. Unokatesómról 35 évesen döntött úgy, hogy neki gyerek kell, egy év múlva derült ki, hogy nem lehet, azóta járnak lombikra. Múltkor megkérdezte, miért szültem, hát nem tudom, hogy ez ma már ilyen fiatalon nem divat??? Az a szerencséje, hogy tudok viselkedni, különben mondtam volna szegénynek valami nagyon bántót.

Szóval nem, nem vagy fiatal. Éretlen lehetsz, az nem korfüggő, de már mindegy. Belejössz. A kórházban mindent megmutatnak, aztán ha hazamentek, másnap kimegy a védőnő, ő megmutatja a többit, szerencsés esetben vagy édesanyád/anyósod, tőlük sem szégyen kérdezni. A babával pár hét alatt egymásra hangolódtok, tök jó lesz.

2010. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!