Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok a terhessegi tesztek,...

Azok a terhessegi tesztek, amik kimutatjak azt is, hanyadik heten vagy, mennyire megbizhatoan teszik ezt?

Figyelt kérdés
Alapozhatok erre az infora 6 hetes ultrahangra menetelt? Nem akarnek tul koran menni, megvarnam a szivhang megjeleneset. A ciklusom meg rendszertelen volt. :)
2019. jún. 6. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó menszesz első napját veszik figyelembe mindenhol.
2019. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tul koran menni, akkor 7-8.het kozott mennj!
2019. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Clearblue terhességi teszt, amelyik mutatja a heteket, a fogantatást jelzi csak.

Amikor elmarad a menstruáció, akkor mutat általában (normál ciklusnál) 2, vagy 2-3 hetet. De mindeközben Te addigra már Te 4, vagy 4-5 hetes terhes vagy, mert az utolsó menstruáció dátumától kell számolni a heteket.

Nyílván, ha a ciklusod 30-45 vagy több napos ez az adat eltérő lehet ultrahang vizsgálatkor.

2019. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon megbízható.Nekem 2-3 hetet mutatott,mikor 5 hetes voltam.Mert ugye ez a fogantatástol mutatja,hogy hány hét telt el.Én kerek 6 hetes voltam mikor dokihoz mentem,nem így terveztem de barnáztam picit és gondoltam elmegyek.Nem volt még szívhang.Holnap megyek vissza,7 hetes leszek.Ha nincs gond akkor várd meg legalább a 6+3 at akkor már biztos van szívhang.
2019. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is jól mutatta, nemvárt után négy nappal azt mondta, 1-2 hét, és az UH is megerősítette, hogy kb egy héttel kisebb a baba, mint menstruáció szerint lenne. Nekem emiatt 6 hetesen még csak életre utaló jel volt, nem egyértelmű szívhang. Mindent összevetve ha nincs vérzés, a 7-8.héten ráérsz elmenni.
2019. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!