Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális megbízható...

Clearblue digitális megbízhatóan mutatja ki a terhességi heteket az első időszakban?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
a jüóval olcsobb tezst is épp olyan megbizható mint ez.
2013. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
3 vagy 4 nél több terhességi hetet nem tud kimutatni. (ez nem a ciklus szerinti, ha nem az ovu utáni 1-2-3-4 hét, tehát a baba igazi heteinek száma, de orvosilag +2 héttel több idős terhes vagy) HCG mennyiségből tudja megmondani hány hetes vagy, de ez minden nőnél változó, van akinek több van akinek kevesebb, így nem biztos, hogy igazat fog mutatni. Az eredmény eltűnik róla, így nem lehet emlékbe eltenni, és nagyon drága és annyira nem pontos én ezért nem választanám.
2013. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem jól mutatta.
2013. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemvárt napján szinte az összes tesztem csak halvány, alig látható csíkot mutatott, még 2 nap késésnél is. Egyedül a Clearblue mutatta ki szépen í pozitívat 2 nap késés után. Mi most ügyködünk a kistesón, tuti ezzel tesztelek, de csak a nemvárt napján, hamarabb szerintem nem érdemes :)
2013. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Erős pozit teszteltem ma, és durva hányingerem van, ez lett gyanús. máskor ilyet a hatodik hét után éreztem, most meg ciklus alapján három hetes vagyok. ezért kérdeztem, érdemes-e digi cb-t vennem.
2013. aug. 13. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Felesleges akkor. Drága, és a már más teszt kimutatta ez is kifogja, de ha azon is látni szeretnéd akkor érdemes.)) Másért szerintem nem nagyon. Nekem az olcsóbb is megfelelően mutatta.
2013. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha erős pozitívat teszteltél, hányingered is van, minek költeni a pénzt a tesztre? Biztos baba van. Amúgy lehet, hogy idősebb a bébi, ha előbb volt peteérésed, mint szokott.

Az orvos ingyen megmondja mennyi idős vagy.

2013. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet több hetes terhes vagy, a cb pedig csak max 4 hetet tud mutatni, akkor is 4 hetet mutat ha 30 hetes vagy. Szerintem is inkább doki.
2013. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!